Bohater 29. kolejki: Bartosz Wolski

2019-04-23
Dwie bramki Bartosza Wolskiego sprawiły, że Bytovia zremisowała z liderem Fortuna 1 Ligi – Rakowem Częstochowa. Jego gol z 41. Minuty był również 600 bramką na pierwszoligowych boiskach w tym sezonie.

Dla Wolskigo było to pierwsze i drugie trafienie w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi. Z kolei dla Bytovii Bytów to już 15 remis. „Czarne Wilki” po 29 meczach zajmują 17 miejsce w tabeli. Tyle samo punktów co ekipa Adriana Stawskiego mają jednak jeszcze 3 drużyny: GKS Katowice, Stomil Olsztyn i Wigry Suwałki.

 

Wolski trafiał do siatki Rakowa dwukrotnie. Trzeba przyznać, że oba trafienia były przedniej urody. – To był szalony mecz, w którym mógł paść każdy rezultat. Cieszą mnie bramki, które strzeliłem. Jednak chcieliśmy wygrać,a to nam się nie udało. Będziemy próbować w kolejnych spotkaniach – uważa Bartosz Wolski.

 

Przy pierwszej bramce Wolski popisał się kapitalnym lobem z około 30 metrów. – To była jedna z piękniejszych bramek w mojej dotychczasowej przygodzie z piłką – zaznacza pomocnik Bytovii.

 

Remis dla Bytovii oznacza, że „Czarne Wilki” przynajmniej do 30. kolejki Fortuna 1 Ligi będą w strefie spadkowej. Różnice pomiędzy zespołami w dole tabeli są jednak minimalne. – Uważam, że jeżeli zagramy w pozostałych spotkaniach, tak jak całą drugą połowę w meczu z Rakowem, to utrzymamy się w lidze – kończy Wolski.

 

Przed Bytovią w najbliższej kolejce spotkanie na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku