Arkadiusz Tymiński przejmuje obowiązki Prezesa Zarządu Stomil Olsztyn S.A.

2022-01-19
Arkadiusz Tymiński, wiceprezes Zarządu spółki Stomil Olsztyn S.A., został jedynym członkiem Zarządu po rezygnacji przez Łukasza Puciłowskiego z funkcji Prezesa Zarządu.

W ostatnich tygodniach Rada Nadzorcza była z wiceprezesem klubu w stałym kontakcie i strony postanowiły, że najlepszym wyjściem dla klubu jest przejęcie obowiązków Prezesa przez wieloletniego pracownika Stomilu, który jak nikt inny zna sytuację finansową i organizacyjną klubu.

 

Celami nadrzędnymi wytyczonymi wspólnie i przekazanymi trenerowi oraz sztabowi trenerskiemu są walka o utrzymanie w Fortuna 1 Liga oraz wysoka pozycja w rankingu Pro Junior System.

 

Arkadiusz Tymiński jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji finanse przedsiębiorstw i controlling oraz studiów podyplomowych z rachunkowości i podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

W klubie, z krótką kilkumiesięczną przerwą, zatrudniony jest od końca 2017 roku. Dotychczas odpowiadał za dział finansowy Stomilu.

 

Jednocześnie Arkadiusz Tymiński jest obecnie członkiem komisji finansowej w Polskim Związku Piłki Nożnej.

 

Wiceprezesa Tymińskiego w zakresie bieżącego zarządzania klubem będzie wspomagał inny wieloletni pracownik klubu, prokurent spółki – Michał Czerkawski.Autor: Stomil Olsztyn, Fot. Stomil Olsztyn

Zobacz również1 liga na Facebooku