Aktywna działalność Klubu Biznesu Chrobry Głogów

2019-03-09
Klub Biznesu Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu kolejnych dwóch sponsorów. Ponadto Galeria Glogovia zawarła z klubem nową umowę sponsoringową.

Do Klubu Biznesu Chrobrego Głogów ponownie dołączyła sieć Społem PSS w Głogowie. Społem wspierało klub już przez wiele poprzednich lat i teraz tę współpracę odświeżono. Sieć sklepów związała się z Chrobrym poprzez pakiet brązowy Klubu Biznesu.

Chrobry z KIKO+ zaczęli współpracę kilka tygodni temu. Piłkarze pierwszej drużyny jeden ze swoich treningów przeprowadzili tam, część z nich wzięła też udział we wspólnej akcji dla dzieci na ferie zimowe organizując im zajęcia sportowe. Teraz obie strony sformalizowały współpracę.

 
Galeria Glogovia na dłużej z Chrobrym Głogów
 
 
Galeria Glogovia do grupy wspierającej finansowo Chrobrego dołączyła w marcu 2016 roku. Na mocy nowej umowy Galeria Glogovia  pozostanie złotym Sponsorem klubu na kolejny okres dwóch lat.
 
- I od tego czasu wspólnie udało się przeprowadzić kilka akcji, które nie wynikają bezpośrednio ze sponsoringowej umowy, co świadczy o świetnej współpracy i chęci czerpania z marki klubu - mówi Alicja Męczyńska z Działu Marketingu Chrobrego Głogów. - W ubiegłym roku nasi piłkarze z okazji Dnia Kobiet rozdawali klientkom Galerii kwiaty, a akcję promowało kilkanaście przygotowanych przez partnera bilbordów rozmieszczonych w Głogowie i okolicznych miejscowościach. Od niedawna wewnątrz mamy swój punkt z boiskiem dla dzieci, a już teraz myślimy o kolejnym wspólnym działaniu, które powinno być widoczne na ulicach miasta w ciągu kilku miesięcy.
 
Na jednym ze swoich bannerów przygotowanych dla Chrobrego Galeria Glogovia hasłowo informowała, że jest "częścią głogowskiego społeczności. Popiera lokalny patriotyzm" i właśnie dlatego wspiera Chrobrego. W myśl tej zasady o czymś lokalnym i wzajemnym wsparciu zachęcamy do tego, aby stale korzystać z oferty przygotowanej przez Galerią Glogovia - Złotego Sponsora klubu. 
Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku