Adrian Stawski trenerem Stomilu

2021-06-24
Adrian Stawski poprowadzi Stomil Olsztyn. W czwartek szkoleniowiec podpisał kontrakt na sezon z opcją przedłużenia o kolejny.

"Kibicom biało-niebieskich nowy trener naszego klubu może kojarzyć się głównie z Bytovią Bytów. Nic dziwnego, bo swoją trenerską karierę spędził właśnie w klubie z Bytowa. Niegdyś Bożydar Iwanow nazwał go „Fergusonem z Bytowa”. Adrian Stawski był jednym z najdłużej pracujących w jednym miejscu trenerem na szczeblu centralnym w Polsce. Od marca 2017 roku prowadził Bytovię w stu czterdziestu czterech meczach w roli pierwszego szkoleniowca Bytovii. Odnosił takie sukcesy, jak ćwierćfinał Pucharu Polski. Były też trudne momenty w postaci spadku do drugiej ligi w sezonie 2018/19. Pomagał również w ratowaniu klubu. Szkoleniowiec związał się z naszym klubem na rok z opcją przedłużenia" - czytamy na oficjalnej stronie klubowej.

 Autor: 1liga.org, Fot. Stomil Olsztyn / Paweł Piekutowski

Zobacz również1 liga na Facebooku