33. kolejka Nice 1 Ligi: Plan transmisji

2018-05-21
33. kolejka Nice 1 Ligi może zadecydować, kto awansuje, a kto spadnie z Nice 1 Ligi. Do arcyciekawego pojedynku dojdzie w Legnicy, gdzie Miedź podejmie Chojniczankę. Oprócz tego spotkania nasze kamery będą w Chorzowie na meczu Ruch - Zagłębie Sosnowiec. Obydwa mecze rozegrane zostaną 27 maja o 12:45.

Matematyka wciąż jest po stronie Ruchu Chorzów, który wygrał dwa ostatnie spotkania przedłużając nadzieje na utrzymanie w Nice 1 Lidze. Szczęściu chorzowian dopomogli jednak piłkarze Górnika Łęczna, którzy przegrali z Puszczą Niepołomice i wciąż brakuje im punktu, by wyrzucić Ruch na trzeci poziom rozgrywkowy.


W 33. kolejce podopieczni Dariusza Fornalaka przy ulicy Cichej 6 podejmą walczące o awans Zagłębie Sosnowiec. Sosnowiczanie kolejny rok z rzędu walczą o awans, a w ubiegłym sezonie do celu brakło im tylko punktu. Teraz na dwie kolejki przed końcem mają dwa punkty przewagi nad trzecią Chojniczanką. Zwycięstwo z Ruchem może dać im nawet bezpośredni awans, a już na pewno postawi ich w komfortowej sytuacji przed ostatnią kolejką.


Chojniczanka w przedostatniej serii spotkań wybierze się zaś do Legnicy, gdzie dojdzie do hitowego starcia z Miedzią. Liderowi brakuje już tylko postawienia kropki nad i, by zapewnić sobie awans, a taką kropką będzie nawet remis z chojniczanami. Goście tanio skóry jednak nie sprzedadzą...


Plan transmisji 33. kolejki Nice 1 Ligi (27 maja, 12:45):


Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)


Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)

Autor: Polsat Sport, Fot. Stal Mielec

Zobacz również1 liga na Facebooku