19-krotny reprezentant Meksyku trafi do GKS Tychy?

2019-02-04
19-krotny reprezentant Meksyku Carlos Pena ma zostać zawodnikiem GKS-u Tychy - informują meksykańskie media. 28-latek jest obecnie piłkarzem Glasgow Rangers.

Meksykańskie Futbol Total informuje, że Carlos Pena doszedł do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu z Glasgow Rangers i niedługo opuści Szkocję. Pomocnik niedług ma przejść badania medyczne, po których podpisze umowę z GKS-em Tychy.

 

Carlos Pena błyszczał w szczególności na meksykańskich boiskach. Dobre występy poskutkowały transferem do Glasgow Rangers. Szkoci za pomocnika zapłaciłi około trzech milionów euro. Pena rozegrał w Europie zaledwie 12 meczów i został wypożyczony do meksykańskiego Cruz Azul, a później do Necaxa. Po powrocie do Glasgow, obecny szkoleniowiec Steven Gerrard miał poinformować Carlosa Pene, że nie widzi dla niego miejsca w drużynie.

 

28-latek ma na swoim koncie 19 występów w reprezentacji Meksyku. Pena wywalczył również awans na brazylijski mundial, w którym ostatecznie zagrał zaledwie 10 minut w wygranym 3:1 spotkaniu z Chorwacją.

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku