19. kolejka. Klasyfikacja strzelców F1L

2021-11-30
Szymon Sobczak zdobył dwie bramki i w pojedynkę ruszył w pogoń za Kamilem Bilińskim.

13 goli - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),


10 goli - Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),


8 goli - Patryk Makuch (Miedź Legnica),


7 goli - Jakub Łukowski (Korona Kielce), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice),


6 goli - Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Karol Czubak (Arka Gdynia), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),


5 goli - Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 2), Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Pirulo (ŁKS Łódź),


4 gole - Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole), Aleksander Komor (Resovia), Mateusz Marzec (Odra Opole), Konrad Nowak (Odra Opole), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Filip Szymczak (GKS Katowice),


3 gole - Bruno Garcia (Miedź Legnica), Karol Danielak (Widzew Łódź), Adam Frączczak (Korona Kielce), Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Szwedzik (GKS Katowice), Maciej Śliwa (Miedź Legnica), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Maciej Wróbel (Odra Opole),


2 gole - Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bartosz Biel (GKS Tychy), Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Dawid Czapliński (Odra Opole), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Górski (Korona Kielce), Maksymilian Hebel (Resovia), Damian Hilbrycht (Resovia), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Michał Koj (Korona Kielce), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Mattia Montini (Widzew Łódź), Marek Mróz (Resovia), Jakub Niewiadomski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Rzuchowski (Chrobry Głogów), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Émile Thiakane (Puszcza Niepołomice), Dawid Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów),


1 gol - Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Christian Alemán (Arka Gdynia), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Maksymilian Banaszewski (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Bartosz (Puszcza Niepołomice), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Chuca (Miedź Legnica), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Adrian Danek (Korona Kielce), Dani Villa (Widzew Łódź), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Grzegorz Janiszewski (GKS Katowice), Bartosz Jaroch (Resovia), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Kun (Widzew Łódź), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Rafał Mikulec (Resovia), Titas Milašius (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Rafał Niziołek (Odra Opole), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Damian Nowak (GKS Tychy), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Jakub Piątek (GKS Tychy), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Podhorin (Resovia), Dominik Połap (GKS Tychy), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Sebastian Rudol (Sandecja Nowy Sącz), Mikkel Rygaard (ŁKS Łódź), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Słodowy (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Steblecki (GKS Tychy), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Jakub Szrek (Odra Opole), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Hubert Tomalski (Puszcza Niepołomice), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Hubert Turski (Chrobry Głogów), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Bartłomiej Wasiluk (Resovia), Dawid Wolny (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Zalewski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Karol Żwir (Stomil Olsztyn), Wiktor Żytek (GKS Tychy).

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również



1 liga na Facebooku