16. kolejka. Klasyfikacja strzelców F1L

2021-11-08
Patryk Makuch strzelił swoją siódmą bramkę w obecnych rozgrywkach. Liderem wciąż jest Kamil Biliński.

9 goli - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),


7 goli - Patryk Makuch (Miedź Legnica), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),


6 goli - Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Karol Czubak (Arka Gdynia), Jakub Łukowski (Korona Kielce), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),


5 goli - Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Pirulo (ŁKS Łódź),


4 gole - Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 1), Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole), Aleksander Komor (Resovia), Mateusz Marzec (Odra Opole), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Konrad Nowak (Odra Opole), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Filip Szymczak (GKS Katowice),


3 gole - Karol Danielak (Widzew Łódź), Adam Frączczak (Korona Kielce), Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Szwedzik (GKS Katowice), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa),


2 gole - Bartosz Biel (GKS Tychy), Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Bruno Garcia (Miedź Legnica), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Hilbrycht (Resovia), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Mattia Montini (Widzew Łódź), Marek Mróz (Resovia), Jakub Niewiadomski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Émile Thiakane (Puszcza Niepołomice), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Dawid Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Maciej Wróbel (Odra Opole),


1 gol - Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Christian Alemán (Arka Gdynia), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Chuca (Miedź Legnica), Dawid Czapliński (Odra Opole), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Adrian Danek (Korona Kielce), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Jakub Górski (Korona Kielce), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Bartosz Jaroch (Resovia), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Michał Koj (Korona Kielce), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Piątek (GKS Tychy), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Podhorin (Resovia), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dominik Połap (GKS Tychy), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Mikkel Rygaard (ŁKS Łódź), Michał Rzuchowski (Chrobry Głogów), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Słodowy (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Steblecki (GKS Tychy), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Szymon Zalewski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Karol Żwir (Stomil Olsztyn), Wiktor Żytek (GKS Tychy).

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl

Zobacz również



1 liga na Facebooku