14. kolejka. Klasyfikacja strzelców F1L

2021-10-26
Kamil Biliński na czele klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi. Na drugim miejscu znalazł się Szymon Sobczak.

8 goli - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),


7 goli - Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),


6 goli - Karol Czubak (Arka Gdynia), Jakub Łukowski (Korona Kielce), Patryk Makuch (Miedź Legnica), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),


5 goli - Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Pirulo (ŁKS Łódź),


4 gole - Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 1), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole),


3 gole - Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Karol Danielak (Widzew Łódź), Adam Frączczak (Korona Kielce), Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Aleksander Komor (Resovia), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Mateusz Marzec (Odra Opole), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Konrad Nowak (Odra Opole), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Patryk Szwedzik (GKS Katowice), Filip Szymczak (GKS Katowice), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz),


2 gole - Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Bruno Garcia (Miedź Legnica), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Hilbrycht (Resovia), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Mattia Montini (Widzew Łódź), Marek Mróz (Resovia), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Dawid Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice),


1 gol - Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Christian Alemán (Arka Gdynia), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Bartosz Biel (GKS Tychy), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Chuca (Miedź Legnica), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Dawid Czapliński (Odra Opole), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Adrian Danek (Korona Kielce), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Jakub Górski (Korona Kielce), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Bartosz Jaroch (Resovia), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Michał Koj (Korona Kielce), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Jakub Niewiadomski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Oliver Podhorin (Resovia), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Słodowy (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Szymon Zalewski (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).



Zobacz również



1 liga na Facebooku