Terminarz

1. kolejka

Raków Częstochowa Miedź Legnica 29.07.2017, godz 18:00:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 29.07.2017, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów Podbeskidzie 29.07.2017, godz 19:00:00 1:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice Chojniczanka 29.07.2017, godz 17:00:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Górnik Łęczna 29.07.2017, godz 17:00:00 3:0 (2:0)
Stal Mielec Ruch Chorzów 28.07.2017, godz 20:45:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Pogoń Siedlce 29.07.2017, godz 19:00:00 1:2 (1:0)
Wigry Suwałki GKS Tychy 30.07.2017, godz 19:47:00 1:2 (1:1)
Drutex-Bytovia Stomil Olsztyn 29.07.2017, godz 19:00:00 3:1 (1:1)

2. kolejka

Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa 06.08.2017, godz 17:00:00 2:3 (2:3)
Podbeskidzie Drutex-Bytovia 05.08.2017, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 05.08.2017, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Miedź Legnica GKS Katowice 05.08.2017, godz 20:00:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Stomil Olsztyn 05.08.2017, godz 18:00:00 3:0 (1:0)
GKS Tychy Stal Mielec 05.08.2017, godz 17:45:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Odra Opole 05.08.2017, godz 17:00:00 1:2 (0:1)
Ruch Chorzów Chrobry Głogów 04.08.2017, godz 20:45:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna Zagłębie Sosnowiec 05.08.2017, godz 17:00:00 2:1 (0:0)

3. kolejka

Odra Opole Miedź Legnica 12.08.2017, godz 12:30:00 2:4 (1:1)
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 13.08.2017, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie 11.08.2017, godz 19:00:00 3:1 (0:0)
Raków Częstochowa Chojniczanka 12.08.2017, godz 17:30:00 0:1 (0:0)
Wigry Suwałki Górnik Łęczna 13.08.2017, godz 19:47:00 0:0
Drutex-Bytovia Ruch Chorzów 12.08.2017, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 11.08.2017, godz 20:45:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 13.08.2017, godz 20:00:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Tychy 13.08.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)

4. kolejka

Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 18.08.2017, godz 20:00:00 4:1 (3:0)
GKS Tychy Drutex-Bytovia 19.08.2017, godz 14:45:00 1:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 19.08.2017, godz 17:00:00 0:0
Raków Częstochowa GKS Katowice 19.08.2017, godz 17:00:00 1:3 (0:2)
Ruch Chorzów Stomil Olsztyn 18.08.2017, godz 20:45:00 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Stal Mielec 18.08.2017, godz 20:45:00 3:4 (0:2)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 19.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (1:0)
Chojniczanka Podbeskidzie 18.08.2017, godz 20:00:00 4:0 (4:0)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 19.08.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:0)

5. kolejka

GKS Katowice Chojniczanka 23.08.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Miedź Legnica 23.08.2017, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Drutex-Bytovia Olimpia Grudziądz 23.08.2017, godz 19:00:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 23.08.2017, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 23.08.2017, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Podbeskidzie Ruch Chorzów 22.08.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Odra Opole Raków Częstochowa 23.08.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Pogoń Siedlce 23.08.2017, godz 19:00:00 2:3 (2:2)
Stomil Olsztyn GKS Tychy 22.08.2017, godz 19:00:00 2:0 (2:0)

6. kolejka

Miedź Legnica Stal Mielec 27.08.2017, godz 20:00:00 0:0
GKS Katowice Odra Opole 27.08.2017, godz 14:45:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Ruch Chorzów 27.08.2017, godz 17:00:00 4:3 (0:0)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 28.08.2017, godz 19:00:00 1:1 (1:1)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 26.08.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:2)
Górnik Łęczna Drutex-Bytovia 27.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki 26.08.2017, godz 17:00:00 2:1 (0:0)
GKS Tychy Podbeskidzie 25.08.2017, godz 20:45:00 3:3 (1:1)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 27.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (1:1)

7. kolejka

Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 13.09.2017, godz 18:00:00 3:0 (0:0)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 03.09.2017, godz 12:30:00 1:2 (1:1)
Podbeskidzie Olimpia Grudziądz 13.09.2017, godz 19:00:00 3:0 (1:0)
Odra Opole Chojniczanka 02.09.2017, godz 15:00:00 2:1 (2:1)
Stal Mielec Puszcza Niepołomice 13.09.2017, godz 19:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 02.09.2017, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
Wigry Suwałki Raków Częstochowa 27.09.2017, godz 18:00:00 0:3 (0:1)
Drutex-Bytovia Pogoń Siedlce 02.09.2017, godz 18:00:00 4:1 (2:0)
Ruch Chorzów GKS Tychy 14.09.2017, godz 18:00:00 2:2 (1:0)

8. kolejka

Górnik Łęczna Podbeskidzie 09.09.2017, godz 14:45:00 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 08.09.2017, godz 16:30:00 0:1 (0:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 09.09.2017, godz 16:00:00 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 08.09.2017, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Drutex-Bytovia 08.09.2017, godz 20:45:00 2:1 (0:0)
GKS Katowice Wigry Suwałki 09.09.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Chojniczanka GKS Tychy 10.09.2017, godz 17:00:00 3:0 (3:0)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 09.09.2017, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Stal Mielec 09.09.2017, godz 16:00:00 1:2 (0:1)

9. kolejka

Stal Mielec GKS Katowice 17.09.2017, godz 12:30:00 3:2 (3:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 16.09.2017, godz 19:00:00 2:0 (1:0)
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 17.09.2017, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Odra Opole 16.09.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Drutex-Bytovia Puszcza Niepołomice 16.09.2017, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 18.09.2017, godz 19:00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka 16.09.2017, godz 18:00:00 1:3 (1:1)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa 16.09.2017, godz 14:45:00 2:3 (1:3)
Podbeskidzie Pogoń Siedlce 16.09.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)

10. kolejka

Chojniczanka Olimpia Grudziądz 23.09.2017, godz 17:00:00 0:0
Miedź Legnica Podbeskidzie 23.09.2017, godz 19:00:00 0:2 (0:1)
GKS Katowice Chrobry Głogów 22.09.2017, godz 20:45:00 2:2 (2:0)
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 24.09.2017, godz 16:00:00 1:3 (0:0)
Raków Częstochowa Drutex-Bytovia 23.09.2017, godz 16:00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 23.09.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna GKS Tychy 23.09.2017, godz 16:00:00 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 23.09.2017, godz 16:00:00 3:1 (0:1)
Odra Opole Stal Mielec 23.09.2017, godz 12:45:00 1:0 (0:0)

11. kolejka

GKS Tychy Pogoń Siedlce 30.09.2017, godz 18:00:00 2:3 (0:1)
Wigry Suwałki Chojniczanka 01.10.2017, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Drutex-Bytovia GKS Katowice 30.09.2017, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
Ruch Chorzów Miedź Legnica 29.09.2017, godz 20:45:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 30.09.2017, godz 17:45:00 2:0 (1:0)
Podbeskidzie Puszcza Niepołomice 30.09.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 01.10.2017, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 30.09.2017, godz 18:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Raków Częstochowa 30.09.2017, godz 17:00:00 1:3 (1:2)

12. kolejka

Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 18.10.2017, godz 19:00:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Podbeskidzie 18.10.2017, godz 15:00:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 18.10.2017, godz 19:00:00 2:1 (1:0)
Chojniczanka Górnik Łęczna 07.10.2017, godz 17:00:00 0:0
Puszcza Niepołomice Ruch Chorzów 18.10.2017, godz 15:00:00 2:1 (2:1)
Odra Opole Drutex-Bytovia 07.10.2017, godz 12:30:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica GKS Tychy 06.10.2017, godz 19:00:00 2:1 (1:1)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 18.10.2017, godz 20:00:00 3:1 (1:0)
Wigry Suwałki Stal Mielec 07.10.2017, godz 17:00:00 2:0 (0:0)

13. kolejka

Ruch Chorzów Raków Częstochowa 13.10.2017, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 14.10.2017, godz 13:00:00 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 14.10.2017, godz 17:00:00 3:3 (2:0)
Podbeskidzie GKS Katowice 14.10.2017, godz 17:45:00 1:2 (1:1)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 14.10.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Stal Mielec Chojniczanka 13.10.2017, godz 20:45:00 1:2 (1:1)
Stomil Olsztyn Odra Opole 14.10.2017, godz 17:15:00 2:0 (1:0)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 14.10.2017, godz 17:00:00 1:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Zagłębie Sosnowiec 14.10.2017, godz 18:00:00 2:2 (2:2)

14. kolejka

Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz 22.10.2017, godz 15:00:00 2:1 (2:1)
Odra Opole Podbeskidzie 21.10.2017, godz 15:00:00 2:2 (1:1)
Stal Mielec Chrobry Głogów 21.10.2017, godz 18:00:00 3:0 (1:0)
Miedź Legnica Górnik Łęczna 21.10.2017, godz 18:00:00 0:0
GKS Katowice Ruch Chorzów 22.10.2017, godz 17:45:00 1:2 (0:2)
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia 21.10.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:1)
Chojniczanka Pogoń Siedlce 21.10.2017, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Raków Częstochowa GKS Tychy 21.10.2017, godz 12:30:00 2:2 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 22.10.2017, godz 17:00:00 5:1 (0:1)

15. kolejka

Podbeskidzie Zagłębie Sosnowiec 27.10.2017, godz 20:45:00 0:0
Olimpia Grudziądz Raków Częstochowa 28.10.2017, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 22.11.2017, godz
GKS Tychy GKS Katowice 28.10.2017, godz 17:45:00 1:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 28.10.2017, godz 17:00:00 2:3 (2:1)
Drutex-Bytovia Stal Mielec 28.10.2017, godz 18:00:00 0:0
Ruch Chorzów Odra Opole 29.10.2017, godz 18:00:00 3:1 (1:0)
Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice 28.10.2017, godz 13:00:00 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów Chojniczanka 29.10.2017, godz 17:00:00 0:0

16. kolejka

Chojniczanka Miedź Legnica 04.11.2017, godz 16:00:00 0:0
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 04.11.2017, godz 18:00:00 2:0 (0:0)
Wigry Suwałki Podbeskidzie 04.11.2017, godz 16:00:00 3:0 (2:0)
Raków Częstochowa Górnik Łęczna 04.11.2017, godz 14:00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Ruch Chorzów 03.11.2017, godz 20:45:00 3:0 walkower
Chrobry Głogów Drutex-Bytovia 05.11.2017, godz 16:00:00 0:0
Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce 04.11.2017, godz 13:00:00 2:3 (1:1)
Odra Opole GKS Tychy 04.11.2017, godz 12:30:00 1:0 (1:0)
Stal Mielec Stomil Olsztyn 03.11.2017, godz 18:00:00 1:3 (1:2)

17. kolejka

Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 12.11.2017, godz 15:00:00 1:2 (1:0)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 12.11.2017, godz 12:45:00 1:1 (1:1)
Pogoń Siedlce Raków Częstochowa 12.11.2017, godz 16:00:00 0:3 (0:1)
Drutex-Bytovia Chojniczanka 12.11.2017, godz 16:00:00 0:3 (0:1)
Ruch Chorzów Wigry Suwałki 22.11.2017, godz 18:00:00
Górnik Łęczna GKS Katowice 12.11.2017, godz 12:00:00 1:3 (1:0)
Podbeskidzie Stal Mielec 21.11.2017, godz 17:30:00 2:3 (0:2)
Olimpia Grudziądz Odra Opole 11.11.2017, godz 16:00:00 0:2 (0:1)
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 12.11.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:2)

18. kolejka

Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia 17.11.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Raków Częstochowa 19.11.2017, godz 17:45:00 1:1 (1:1)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 18.11.2017, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie Chrobry Głogów 17.11.2017, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Puszcza Niepołomice 18.11.2017, godz 16:00:00 1:1 (0:1)
Górnik Łęczna Odra Opole 19.11.2017, godz 12:00:00 0:3 (0:2)
Ruch Chorzów Stal Mielec 17.11.2017, godz 20:45:00 1:2 (0:1)
Pogoń Siedlce GKS Katowice 18.11.2017, godz 17:00:00 1:1 (1:1)
GKS Tychy Wigry Suwałki 18.11.2017, godz 17:00:00 0:3 (0:2)

19. kolejka

Chrobry Głogów Ruch Chorzów 26.11.2017, godz 15:00:00
Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna 24.11.2017, godz 20:45:00
Raków Częstochowa Puszcza Niepołomice 26.11.2017, godz 13:00:00
Drutex-Bytovia Podbeskidzie 25.11.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 25.11.2017, godz 16:00:00
GKS Katowice Miedź Legnica 25.11.2017, godz 16:00:00
Stomil Olsztyn Chojniczanka 24.11.2017, godz 18:00:00
Stal Mielec GKS Tychy 25.11.2017, godz 17:45:00
Odra Opole Pogoń Siedlce 25.11.2017, godz 13:00:00