Terminarz

1. kolejka

Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 30.07.2016, godz 18:00:00 3:0 (2:0)
Chojniczanka Zagłębie Sosnowiec 31.07.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:2)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 29.07.2016, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Podbeskidzie 30.07.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Wisła Puławy MKS Kluczbork 30.07.2016, godz 19:00:00 0:0
Stal Mielec Sandecja Nowy Sącz 01.08.2016, godz 19:00:00 0:0
GKS Katowice Wigry Suwałki 30.07.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Znicz Pruszków Drutex-Bytovia 30.07.2016, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
GKS Tychy Pogoń Siedlce 31.07.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:1)

2. kolejka

Drutex-Bytovia Podbeskidzie 05.08.2016, godz 19:00:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Stomil Olsztyn 06.08.2016, godz 18:00:00 5:4 (2:2)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 06.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Stal Mielec 05.08.2016, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 06.08.2016, godz 18:30:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 07.08.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Znicz Pruszków 05.08.2016, godz 19:47:00 2:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Wisła Puławy 06.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork Miedź Legnica 06.08.2016, godz 19:00:00 2:2 (1:1)

3. kolejka

GKS Tychy Górnik Zabrze 14.08.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 14.08.2016, godz 19:45:00 0:0
Podbeskidzie Wigry Suwałki 12.08.2016, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Stal Mielec MKS Kluczbork 14.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:0)
Znicz Pruszków Chrobry Głogów 12.08.2016, godz 18:00:00 0:0
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 12.08.2016, godz 18:00:00 0:0
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 13.08.2016, godz 18:00:00 0:3 (0:2)
GKS Katowice Chojniczanka 13.08.2016, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Wisła Puławy Drutex-Bytovia 14.08.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:1)

4. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Siedlce 19.08.2016, godz 20:30:00 2:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Miedź Legnica 19.08.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Znicz Pruszków 19.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 21.08.2016, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Stal Mielec 20.08.2016, godz 17:00:00 3:1 (0:0)
Chrobry Głogów Podbeskidzie 20.08.2016, godz 19:00:00 0:2 (0:2)
MKS Kluczbork GKS Tychy 20.08.2016, godz 20:00:00 1:1 (1:1)
Wigry Suwałki Wisła Puławy 19.08.2016, godz 19:47:00 3:2 (2:1)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 20.08.2016, godz 19:45:00 1:1 (1:0)

5. kolejka

Stal Mielec Drutex-Bytovia 23.08.2016, godz 17:30:00 2:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Zabrze 24.08.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Znicz Pruszków Stomil Olsztyn 24.08.2016, godz 19:00:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Wigry Suwałki 24.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Pogoń Siedlce MKS Kluczbork 24.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 24.08.2016, godz 17:30:00 0:0
Wisła Puławy Chrobry Głogów 24.08.2016, godz 19:00:00 3:4 (1:1)
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 24.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:1)
Podbeskidzie Chojniczanka 24.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)

6. kolejka

Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 27.08.2016, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 28.08.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
GKS Katowice Znicz Pruszków 27.08.2016, godz 18:00:00
MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz 27.08.2016, godz 20:00:00 1:2 (0:1)
Wigry Suwałki Stal Mielec 28.08.2016, godz 17:00:00 6:0 (2:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie 27.08.2016, godz 19:45:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 27.08.2016, godz 17:30:00 2:1 (0:0)
Drutex-Bytovia GKS Tychy 28.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:0)
Chojniczanka Wisła Puławy 28.08.2016, godz 17:00:00 3:3 (1:1)

7. kolejka

Miedź Legnica Chojniczanka 02.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Drutex-Bytovia 06.09.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Puławy Stomil Olsztyn 03.09.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
GKS Tychy Wigry Suwałki 03.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze MKS Kluczbork 14.09.2016, godz 20:00:00 4:2 (2:0)
Podbeskidzie GKS Katowice 02.09.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Stal Mielec Chrobry Głogów 03.09.2016, godz 18:00:00 1:4 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 14.09.2016, godz 18:00:00 3:1 (1:0)
Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec 03.09.2016, godz 19:00:00 1:4 (0:2)

8. kolejka

Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 10.09.2016, godz 18:00:00 4:0 (1:0)
Wigry Suwałki Pogoń Siedlce 11.09.2016, godz 17:30:00 1:4 (0:2)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 10.09.2016, godz 19:45:00 0:1 (0:1)
Drutex-Bytovia Sandecja Nowy Sącz 10.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Chojniczanka Stal Mielec 09.09.2016, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Znicz Pruszków Podbeskidzie 10.09.2016, godz 19:00:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Górnik Zabrze 10.09.2016, godz 16:00:00 1:2 (1:1)
Chrobry Głogów GKS Tychy 10.09.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:1)
GKS Katowice Wisła Puławy 09.09.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:1)

9. kolejka

Wisła Puławy Znicz Pruszków 17.09.2016, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
GKS Tychy Chojniczanka 18.09.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:2)
Górnik Zabrze Drutex-Bytovia 17.09.2016, godz 18:00:00 0:0
Podbeskidzie Zagłębie Sosnowiec 16.09.2016, godz 18:00:00 4:5 (1:3)
Stal Mielec Stomil Olsztyn 17.09.2016, godz 18:00:00 0:0
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 17.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 17.09.2016, godz 18:00:00 2:2 (2:2)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 18.09.2016, godz 15:00:00 2:0 (1:0)
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 18.09.2016, godz 18:00:00 3:2 (2:1)

10. kolejka

Podbeskidzie Wisła Puławy 24.09.2016, godz 18:00:00 0:0
Drutex-Bytovia MKS Kluczbork 25.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (0:0)
Chojniczanka Pogoń Siedlce 23.09.2016, godz 19:00:00 2:1 (1:0)
Znicz Pruszków Miedź Legnica 24.09.2016, godz 19:00:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 24.09.2016, godz 18:30:00 3:5 (1:3)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 24.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
GKS Katowice Stal Mielec 25.09.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Górnik Zabrze 24.09.2016, godz 19:00:00 0:0
Stomil Olsztyn GKS Tychy 24.09.2016, godz 19:45:00 4:0 (1:0)

11. kolejka

Stal Mielec Znicz Pruszków 01.10.2016 3:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka 04.10.2016, godz 17:00:00 1:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Drutex-Bytovia 01.10.2016, godz 18:00:00 2:3 (2:1)
Miedź Legnica Podbeskidzie 30.09.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 02.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
MKS Kluczbork Wigry Suwałki 01.10.2016, godz 18:00:00 0:0
Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec 01.10.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
GKS Tychy GKS Katowice 01.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Chrobry Głogów 02.10.2016, godz 12:45:00 2:1 (0:1)

12. kolejka

Znicz Pruszków GKS Tychy 07.10.2016, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 08.10.2016, godz 17:00:00 3:0 (2:0)
GKS Katowice Pogoń Siedlce 09.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Puławy Miedź Legnica 08.10.2016, godz 18:00:00 1:5 (0:4)
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 18.10.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 08.10.2016, godz 14:00:00 0:0
Podbeskidzie Stal Mielec 08.10.2016, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Drutex-Bytovia 08.10.2016, godz 17:00:00 3:3 (3:2)
Chojniczanka Górnik Zabrze 08.10.2016, godz 15:00:00 1:1 (0:1)

13. kolejka

Stal Mielec Wisła Puławy 15.10.2016, godz 17:00:00 0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 15.10.2016, godz 17:00:00 0:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 14.10.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 16.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Górnik Zabrze Stomil Olsztyn 16.10.2016, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 16.10.2016, godz 17:45:00 1:0 (0:0)
GKS Tychy Podbeskidzie 15.10.2016, godz 17:45:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork Chojniczanka 15.10.2016, godz 17:00:00 1:1 (1:0)
Drutex-Bytovia Wigry Suwałki 15.10.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)

14. kolejka

GKS Katowice Górnik Zabrze 23.10.2016, godz 17:45:00 1:1 (1:1)
Wisła Puławy GKS Tychy 22.10.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 22.10.2016, godz 17:45:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn MKS Kluczbork 09.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Pogoń Siedlce 22.10.2016, godz 18:00:00 0:0
Chojniczanka Olimpia Grudziądz 22.10.2016, godz 16:00:00 3:1 (2:1)
Znicz Pruszków Sandecja Nowy Sącz 21.10.2016, godz 19:00:00 1:3 (1:1)
Stal Mielec Miedź Legnica 22.10.2016, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Drutex-Bytovia 21.10.2016, godz 18:00:00 3:3 (2:1)

15. kolejka

GKS Tychy Miedź Legnica 29.10.2016, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Górnik Zabrze Znicz Pruszków 29.10.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Chojniczanka 29.10.2016, godz 17:45:00 0:1 (0:1)
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 30.10.2016, godz 17:45:00 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie 29.10.2016, godz 16:00:00 0:0
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 29.10.2016, godz 17:00:00 0:0
Pogoń Siedlce Wisła Puławy 29.10.2016, godz 16:00:00 2:1 (1:0)
MKS Kluczbork GKS Katowice 29.10.2016, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 30.10.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:0)

16. kolejka

Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia 05.11.2016, godz 13:30:00 3:1 (2:1)
Podbeskidzie Górnik Zabrze 06.11.2016, godz 17:45:00 3:3 (1:1)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 05.11.2016, godz 16:00:00 0:4 (0:1)
Chojniczanka Wigry Suwałki 05.11.2016, godz 17:45:00 3:2 (1:0)
Znicz Pruszków MKS Kluczbork 04.11.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec GKS Tychy 05.11.2016, godz 16:00:00 3:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 05.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:0)
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 04.11.2016, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Wisła Puławy Sandecja Nowy Sącz 05.11.2016, godz 16:00:00 0:0

17. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 12.11.2016, godz 16:00:00 1:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków 15.03.2017, godz 18:30:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka 12.11.2016, godz 16:00:00 1:3 (0:2)
Pogoń Siedlce Stal Mielec 23.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
MKS Kluczbork Podbeskidzie 13.11.2016, godz 16:00:00 1:1 (0:0)
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 12.11.2016, godz 17:00:00 2:1 (2:1)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 23.11.2016, godz 18:00:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze Wisła Puławy 13.11.2016, godz 15:00:00 4:0 (2:0)
Drutex-Bytovia GKS Katowice 12.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)

18. kolejka

Podbeskidzie Olimpia Grudziądz 19.11.2016, godz 18:00:00 0:3 (0:1)
Wigry Suwałki GKS Katowice 19.11.2016, godz 17:00:00 3:2 (1:1)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 20.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 18.11.2016, godz 17:00:00 3:0 (1:0)
MKS Kluczbork Wisła Puławy 19.11.2016, godz 16:00:00 2:2 (1:0)
Pogoń Siedlce GKS Tychy 19.11.2016, godz 16:00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka 19.11.2016, godz 17:45:00 1:1 (1:0)
Drutex-Bytovia Znicz Pruszków 19.11.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Stal Mielec 19.04.2017, godz 18:00:00 1:0 (0:0)

19. kolejka

GKS Katowice Chrobry Głogów 26.11.2016, godz 17:45:00 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec 27.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:1)
Miedź Legnica MKS Kluczbork 25.02.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Znicz Pruszków Wigry Suwałki 25.11.2016, godz 18:30:00 4:5 (2:3)
Stal Mielec Górnik Zabrze 27.11.2016, godz 15:00:00 1:2 (1:0)
Podbeskidzie Drutex-Bytovia 25.11.2016, godz 17:00:00 2:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chojniczanka 26.11.2016, godz 13:30:00 1:1 (1:1)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 05.04.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Wisła Puławy Olimpia Grudziądz 25.11.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)

20. kolejka

Chojniczanka GKS Katowice 04.03.2017, godz 17:45:00 2:2 (1:2)
Drutex-Bytovia Wisła Puławy 04.03.2017, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze GKS Tychy 03.03.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 04.03.2017, godz 17:00:00 1:1 (0:0)
Wigry Suwałki Podbeskidzie 05.03.2017, godz 17:00:00 2:0 (0:0)
MKS Kluczbork Stal Mielec 04.03.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów Znicz Pruszków 04.03.2017, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 04.03.2017, godz 17:00:00 2:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce 04.03.2017, godz 16:00:00 4:0 (1:0)

21. kolejka

Wisła Puławy Wigry Suwałki 11.03.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 10.03.2017, godz 20:45:00 2:2 (1:0)
Pogoń Siedlce Górnik Zabrze 11.03.2017, godz 17:00:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica Drutex-Bytovia 10.03.2017, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Podbeskidzie Chrobry Głogów 11.03.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 11.03.2017, godz 17:45:00 5:0 (2:0)
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 11.03.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Znicz Pruszków Chojniczanka 10.03.2017, godz 19:00:00 3:3 (1:1)
GKS Tychy MKS Kluczbork 11.03.2017, godz 16:00:00 4:2 (1:2)

22. kolejka

Wigry Suwałki Miedź Legnica 18.03.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:1)
Drutex-Bytovia Stal Mielec 18.03.2017, godz 16:00:00 2:2 (0:1)
Górnik Zabrze Sandecja Nowy Sącz 17.03.2017, godz 19:00:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Wisła Puławy 18.03.2017, godz 18:00:00 1:2 (0:0)
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 18.03.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:0)
Chojniczanka Podbeskidzie 18.03.2017, godz 17:45:00 1:1 (1:0)
Stomil Olsztyn Znicz Pruszków 18.03.2017, godz 17:00:00 5:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz GKS Tychy 18.03.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 17.03.2017, godz 20:45:00 1:0 (0:0)

23. kolejka

Stal Mielec Wigry Suwałki 25.03.2017, godz 17:00:00 2:1 (0:0)
Znicz Pruszków GKS Katowice 04.04.2017, godz 16:00:00 1:4 (0:1)
GKS Tychy Drutex-Bytovia 25.03.2017, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Puławy Chojniczanka 25.03.2017, godz 12:45:00 0:0
Podbeskidzie Stomil Olsztyn 24.03.2017, godz 18:00:00 2:2 (1:0)
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 05.04.2017, godz 18:30:00 1:4 (0:4)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 05.04.2017, godz 18:30:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 12.04.2017, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 25.03.2017, godz 16:00:00 4:1 (1:1)

24. kolejka

GKS Katowice Podbeskidzie 31.03.2017, godz 20:45:00 1:2 (0:0)
Stomil Olsztyn Wisła Puławy 01.04.2017, godz 18:00:00 3:2 (2:1)
Drutex-Bytovia Pogoń Siedlce 01.04.2017, godz 16:00:00 1:3 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków 01.04.2017, godz 18:00:00 0:3 (0:0)
Wigry Suwałki GKS Tychy 31.03.2017, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
MKS Kluczbork Górnik Zabrze 01.04.2017, godz 19:00:00 2:1 (1:0)
Chojniczanka Miedź Legnica 01.04.2017, godz 17:45:00 0:0
Chrobry Głogów Stal Mielec 31.03.2017, godz 19:00:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 31.03.2017, godz 18:30:00 2:0 (1:0)

25. kolejka

Górnik Zabrze Olimpia Grudziądz 08.04.2017, godz 17:45:00 2:1 (2:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 09.04.2017, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Wisła Puławy GKS Katowice 08.04.2017, godz 20:00:00 0:3 (0:2)
MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 08.04.2017, godz 19:00:00 0:4 (0:4)
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 09.04.2017, godz 16:00:00 1:2 (1:2)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 09.04.2017, godz 17:00:00 2:2 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Drutex-Bytovia 08.04.2017, godz 17:00:00 3:1 (0:0)
Stal Mielec Chojniczanka 07.04.2017, godz 20:45:00 0:1 (0:1)
Podbeskidzie Znicz Pruszków 08.04.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)

26. kolejka

Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 15.04.2017, godz 16:00:00 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 15.04.2017, godz 19:00:00 2:0 (1:0)
Znicz Pruszków Wisła Puławy 15.04.2017, godz 16:00:00 0:3 (0:0)
Chojniczanka GKS Tychy 15.04.2017, godz 16:00:00 1:4 (0:1)
Drutex-Bytovia Górnik Zabrze 15.04.2017, godz 16:00:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie 15.04.2017, godz 17:45:00 0:0
Stomil Olsztyn Stal Mielec 15.04.2017, godz 12:00:00 0:4 (0:1)
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 15.04.2017, godz 13:00:00 0:1 (0:1)
GKS Katowice Miedź Legnica 13.04.2017, godz 20:45:00 0:2 (0:0)

27. kolejka

Górnik Zabrze Wigry Suwałki 21.04.2017, godz 20:45:00 0:0
GKS Tychy Stomil Olsztyn 22.04.2017, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Wisła Puławy Podbeskidzie 22.04.2017, godz 20:00:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork Drutex-Bytovia 22.04.2017, godz 19:00:00 2:2 (1:1)
Pogoń Siedlce Chojniczanka 22.04.2017, godz 17:00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Znicz Pruszków 21.04.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 22.04.2017, godz 19:00:00 3:1 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 22.04.2017, godz 17:00:00 1:0 (1:0)
Stal Mielec GKS Katowice 22.04.2017, godz 17:45:00 3:3 (2:0)

28. kolejka

GKS Katowice GKS Tychy 29.04.2017, godz 17:00:00
Chrobry Głogów Górnik Zabrze 28.04.2017, godz 19:00:00
Znicz Pruszków Stal Mielec 28.04.2017, godz 19:00:00
Chojniczanka Sandecja Nowy Sącz 29.04.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Olimpia Grudziądz 29.04.2017, godz 18:00:00
Podbeskidzie Miedź Legnica 28.04.2017, godz 20:45:00
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 29.04.2017, godz 18:30:00
Wigry Suwałki MKS Kluczbork 29.04.2017, godz 19:00:00
Zagłębie Sosnowiec Wisła Puławy 29.04.2017, godz 18:00:00

29. kolejka

Drutex-Bytovia Zagłębie Sosnowiec 06.05.2017, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Chojniczanka 06.05.2017, godz 18:00:00
GKS Tychy Znicz Pruszków 06.05.2017, godz 19:00:00
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 06.05.2017, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce GKS Katowice 06.05.2017, godz 17:00:00
Miedź Legnica Wisła Puławy 05.05.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 06.05.2017, godz 19:00:00
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 06.05.2017, godz 18:00:00
Stal Mielec Podbeskidzie 06.05.2017, godz 19:00:00

30. kolejka

Wisła Puławy Stal Mielec 13.05.2017, godz 20:00:00
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 12.05.2017, godz 17:45:00
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 12.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 12.05.2017, godz 19:00:00
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce 27.04.2017, godz
Chojniczanka MKS Kluczbork 13.05.2017, godz 18:00:00
Podbeskidzie GKS Tychy 13.05.2017, godz 18:00:00
Stomil Olsztyn Górnik Zabrze 13.05.2017, godz 19:45:00
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia 13.05.2017, godz 19:00:00

31. kolejka

GKS Tychy Wisła Puławy 17.05.2017, godz 19:00:00
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 17.05.2017, godz 19:00:00
MKS Kluczbork Stomil Olsztyn 17.05.2017, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Podbeskidzie 17.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Stal Mielec 17.05.2017, godz 19:00:00
Olimpia Grudziądz Chojniczanka 17.05.2017, godz 19:00:00
Sandecja Nowy Sącz Znicz Pruszków 17.05.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Chrobry Głogów 17.05.2017, godz 18:00:00
Górnik Zabrze GKS Katowice 27.04.2017, godz

32. kolejka

Wisła Puławy Pogoń Siedlce 22.05.2017, godz 18:00:00
GKS Katowice MKS Kluczbork 20.05.2017, godz 18:00:00
Chojniczanka Drutex-Bytovia 21.05.2017, godz 18:00:00
Miedź Legnica GKS Tychy 20.05.2017, godz 19:00:00
Znicz Pruszków Górnik Zabrze 27.04.2017, godz
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 20.05.2017, godz 19:45:00
Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec 21.05.2017, godz 18:00:00
Podbeskidzie Sandecja Nowy Sącz 20.05.2017, godz 18:00:00
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 21.05.2017, godz 17:00:00

33. kolejka

Górnik Zabrze Podbeskidzie 27.04.2017, godz
Wigry Suwałki Chojniczanka 27.04.2017, godz
MKS Kluczbork Znicz Pruszków 27.04.2017, godz
GKS Tychy Stal Mielec 27.05.2017, godz 19:00:00
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 26.05.2017, godz 19:00:00
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 27.05.2017, godz 19:23:00
Sandecja Nowy Sącz Wisła Puławy 27.05.2017, godz 18:00:00
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 27.05.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Stomil Olsztyn 27.05.2017, godz 18:00:00

34. kolejka

Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 03.06.2017, godz 18:00:00
Wisła Puławy Górnik Zabrze 27.04.2017, godz
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 03.06.2017, godz 19:45:00
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 03.06.2017, godz 18:00:00
GKS Katowice Drutex-Bytovia 03.06.2017, godz 18:00:00
Podbeskidzie MKS Kluczbork 03.06.2017, godz 18:00:00
Stal Mielec Pogoń Siedlce 27.04.2017, godz
Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz 27.04.2017, godz
Chojniczanka Chrobry Głogów 03.06.2017, godz 16:00:00