Zbliżają się testy do szkoły podstawowej SMS Miedź

2017-05-04 15:11:00
Wielkimi krokami zbliżają się testy sprawnościowe dla chętnych do nauki w szkole podstawowej SMS Miedź Legnica. Testy odbędą się 8 i 9 maja. Najpierw trenerzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica będą przyglądać się zawodnikom z rocznika 2004, drugiego dnia przetestują młodych zawodników urodzonych w latach 2005, 2006 i 2007. Warto przyjść na testy i spróbować swoich sił w wyjątkowej szkole podstawowej.

Testy sprawnościowe dla ochotników do nauki i gry w szkole podstawowej SMS Miedź Legnica odbędą się 8 i 9 maja na boisku przy ul. Hetmańskiej. Jak mówi Tomasz Syska trener koordynator najmłodszych grup szkoleniowych w Akademii Miedzi, testy nie będą skomplikowane.

 

–  Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedzi Legnica jest nie tylko szansą na spełnienie piłkarskich marzeń, ale również miejscem, które ukształtuje osobowość, charakter, wiedzę edukacyjną oraz ogólną sprawność fizyczną. Jeśli twoją pasją jest piłka nożna, to po prostu musisz tutaj być. Dwudniowe testy zaplanowaliśmy na sztucznym boisku w Parku Miejskim przy ul. Hetmańskiej. Rozpoczną się rekrutacją o godzinie 9:45 i zajęciami praktycznymi od godziny 11:00. Zawodnicy będą mieli okazję zaprezentować się z jak najlepszej strony pod względem motorycznym w RAST TEST oraz piłkarskim w grach: 1v1, 2v1, 4v2, 6v6. Wszyscy zawodnicy powinni zabrać ze sobą pasję do piłki nożnej, uśmiech na twarzy oraz umiejętności piłkarskie – mówi Syska.

 

Do szkoły zaprasza także Marcin Garuch wychowanek Miedzi Legnica, który aktualnie jest piłkarzem FK Grbalj występującej w czarnogórskiej ekstraklasie.

 

">

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica