Zapowiedź: Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice

2018-04-11
W pierwszym spotkaniu 23. kolejki Nice 1 Ligi, Wigry Suwałki zagrają z Puszczą Niepołomice. Początek spotkania o 17:00.

Puszcza Niepołomice wciąż czeka na komplet punktów w tym roku. O te w 2018 roku nie jest tak wcale łatwo. Zaledwie pięć drużyn nie wygrało jeszcze meczu i to Puszcza jest liderem tej klasyfikacji z dorobkiem trzech oczek. Trudno jednak bić na alarm, bowiem tylko jedno z tych 4 meczów zawodnicy beniaminka przegrali, a była to ostatnia, wyjazdowa porażka z Chrobrym 3:1. Puszcza nad znajdującą się w strefie barażowej Olimpią ma sześć punktów przewagi.

 

Warto przypomnieć, że ostatnie zwycięstwo piłkarze Puszczy odnieśli 28 października w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 2.35. 

 

Wigry tej wiosny raczą sobie bardzo dobrze. Ekipa z Suwałk rozegrała sześć spotkań, z których 4 wygrała. W  ostatniej kolejce gracze Wigier podobnie jak piłkarze z Niepołomic swój mecz przegrali.

 

W poprzednim spotkaniu obu drużyn w Niepołomicach, lepsi okazali się gospodarze. Mecz zakończył się wynikiem 2:1,a wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Kurs w Fortunie, że w drugiej połowie zobaczymy więcej goli niż w pierwszej wynosi 2.09

Autor: Puszcza Niepołomice, Fot. Puszcza Niepołomice

Zobacz również



1 liga na Facebooku