Zapowiedź: Warta Poznań – Stal Mielec

2018-08-04 07:45:00
W sobotę o godzinie 17:00 Warciarze rozegrają drugie spotkanie na zapleczu Ekstraklasy. Mecz ponownie odbędzie się na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Przeciwnikiem beniaminka będzie Stal Mielec.

Przeciwnikiem Zielonych będzie Stal Mielec, która jak na razie ma na swoim koncie 3 oczka. Rozpoczynając sezon udało im się pokonać na wyjeździe beniaminka drugiej klasy rozgrywkowej- Garbarnię Kraków 2:0. Jednak w następnej kolejce niespodziewanie ulegli 1:0 Puszczy Niepołomice. Obecnie drużyna z Podkarpacia melduje się na 11. miejscu w ligowej tabeli. Warta po rozegraniu jednego spotkania ma 1 punkt (1:1 z Garbarnią Kraków). 

 

– Będzie to kolejny mecz walki fizycznej. Oglądałem mecz Warty z Garbarnią i widać było, że to jest ciężki przeciwnik fizyczny – zapowiada Wroński. – Powinniśmy skupić się na sobie i zagrać dobry mecz – podkreśla.

 

– Chcemy cieszyć się grą i być w niej skutecznym. Na tyle idziemy w dobrym kierunku ze stylem naszego grania, że będzie to widoczne w sobotę. Za nami kolejny tydzień współpracy z zespołem, czas na pewno działa na naszą korzyść – dodaje Artur Skowronek.

 

Zarówno Stal jak i Warta to dwukrotni mistrzowie Polski, co sprawia, że stają się najbardziej utytułowaną parą w Fortuna 1 Lidze. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na wspaniałe widowisko w dzisiejszym starciu. Kurs w Fortunie, że pierwsza połowa zakończy się remisem,wynosi 1.96. 

Autor: Warta Poznań/Stal Mielec, Fot. 400mm.pl