Zapowiedź: Warta Poznań – Raków Częstochowa

2018-09-22 07:30:00
Warta Poznań w 11. kolejce wróci na własny stadion. Przeciwnikiem będzie lider Fortuna 1 Ligi - Raków Częstochowa

W obecnych rozgrywkach zieloni-biali plasują się na 15. lokacie. Po dziewięciu rozegranych meczach zgromadzili 9 punktów i legitymują się bilansem: dwóch zwycięstw, trzech remisów i czterech porażek. W ostatniej kolejce Warta przerwała serię czterech spotkań, w których schodziła z boiska pokonana i zremisowała na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Krzysztof Biegański (3 gole).

 

Warta nie wygrała spotkania w lidze od sześciu spotkań. Ostatni raz ta sztuka udała się beniaminkowi 11 sierpnia w Niepołomicach w 4. kolejce.

 

Raków to aktualny lider tabeli. Do tej pory częstochowianie zgromadzili 21 punktów. Wygrali sześć spotkań, trzy zremisowali i ponieśli jedną porażkę. Trzeba jednak zauważyć, że na wyjeździe Raków zdobył do tej pory siedem punktów. W lidze jest niepokonany od siedmiu spotkań. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.44.

 

W poprzedniej kolejce zarówno Warta, jak i Raków zremisowały swoje spotkania w stosunku 1:1. Kurs w Fortunie, że w Poznaniu również padnie taki wynik, wynosi 5.5.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl