Zapowiedź: Warta Poznań – Bytovia Bytów

2018-09-05
W zaległym spotkaniu w ramach 5. kolejki Fortuna 1 Ligi, Warta Poznań zmierzy się z Bytovią Bytów w pierwszym starciu obu zespołów od 4 lat.

Warta na razie nie występuje na własnym boisku w Poznaniu ze względu na braki w infrastrukturze. Z tego powodu klub zmuszony jest wynajmować stadion w niedalekim Grodzisku Wielkopolskim i występować na tym obiekcie w roli gospodarza. Nie inaczej będzie w spotkaniu z Bytovią.

 

Wyniki Warty na początku sezonu nie należą do najlepszych. Poznaniacy mają dwa zaległe mecze. Zajmują obecnie 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów na koncie. Podopieczni Petra Němeca wygrali dwa spotkania, jedno zremisowali i trzy przegrali. Warto odnotować, że były to trzy porażki z rzędu. Kurs w Fortunie, że gospodarze wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.94.

 

Zespół z Bytowa ma świetną serię zwycięstw na wyjeździe. Do tej pory czarno-biało-czerwoni wygrali wszystkie wyjazdowe starcia. W sobotę podopieczni Adriana Stawskiego pokonali po emocjonującym meczu ŁKS Łódź 3:2. Kurs w Fortunie, że goście jako pierwsi strzelą bramkę, wynosi 1.86.

Autor: Warta Poznań/Bytovia Bytów, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku