Zapowiedź: Stomil Olsztyn – Stal Mielec

2018-05-26
Stomil Olsztyn rozegra ostatnie spotkanie przed własną publicznością. Gospodarze zmierzą się ze Stalą Mielec, która ma jeszcze matematyczne szanse na zajęcie premiowanego awansem miejsca w tabeli.

Dzięki wygranej w Suwałkach i porażce Górnika Łęczna w Niepołomicach, Stomil wskoczył na miejsce barażowe. Wygrywając dwa ostatnie spotkania, biało-niebiescy będą pewni gry w barażach. Piłkarze Kamila Kieresia z 10 wygranych spotkań w tym sezonie, aż siedem odnieśli na własnym stadionie. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5, wynosi 2.01.

 

Stal Mielec po remisie u siebie w poprzedniej kolejce z Drutex-Bytovią, traci do Zagłębia Sosnowiec cztery punkty. – Nie poddajemy się, musimy się szybko pozbierać bo czeka nas trudny wyjazd do Olsztyna. Zrobimy wszystko by przywieźć trzy punkty – dodaje bramkarz Rafał Strączek. W ostatnim wyjazdowym spotkaniu, Stal strzeliła aż pięć bramek. Hat-tricka ustrzelił wtedy Bartosz Nowak.

 

W rundzie jesiennej Stomil Olsztyn wygrał w Mielcu 3:1. Było to też pierwsze wyjazdowe zwycięstwo ekipy z Olsztyna w tym sezonie. Kurs w Fortunie,  że w niedzielę padną cztery gole, wynosi 4.95.

 

Autor: 1liga.org, Fot. Stal Mielec

Zobacz również1 liga na Facebooku