Zapowiedź: Stal Mielec – Górnik Łęczna

2018-03-09 16:05:00
O 20:45 na Stadionie Miejskim w Mielcu mecz Nice 1 Ligi piłkarskiej Stal Mielec – Górnik Łęczna. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport.

Dla Biało-Niebieskich to pierwszy mecz o punkty od listopada. Przed tygodniem nie pojechali do Grudziądza na spotkanie z Olimpią, zostało odwołane ze względu na zły stan boiska. – Nareszcie przychodzi ten mecz. Mam nadzieję, że boisko dojdzie do warunków możliwych do gry. Przygotowani jesteśmy dobrze, w pierwszym spotkaniu jest jednak zawsze jakaś niewiadoma, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać – mówi trener Stali Zbigniew Smółka.

 

Nowym kapitanem Stali, po odejściu do Śląska Wrocław Mateusza Cholewiaka, został Krzysztof Kiercz. – Cieszymy się, że w końcu zagramy o ligowe punkty. Ta przerwa była bardzo długa. Okres przygotowawczy był dobrze przepracowany, w każdym meczu zawalczymy o trzy punkty – zapowiada. Kurs w Fortunie, że Stal wygra obie połowy wynosi 4.95.

 

Stal zmierzy się dzisiaj z Górnikiem Łęczna. Latem na Lubelszczyźnie po szalonym meczu telewizyjnym zwyciężyli Biało-Niebiescy 4:3. Kurs w Fortunie, że dziś padnie dokładnie taki sam wynik wynosi 85. Górnik to spadkowicz z ekstraklasy, który też będzie bronił się przed degradacją do 2. ligi. W przeciwieństwie do mielczan pierwszy swój mecz wiosną już zagrał. Przed tygodniem uległ u siebie Wigrom Suwałki 0:1.

Autor: Stal Mielec, Fot. Stal Mielec