Zapowiedź: Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie

2018-09-01
O godzinie 19:00 Puszcza Niepołomice zagra na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zwycięstwo ze Stalą Mielec było pierwszym i jak dotąd ostatnim meczem domowym Puszczy, które zakończyło się zdobyciem jakichkolwiek punktów. Później do domów z kompletem punktów wracali zawodnicy Warty Poznań i Bytovii Bytów.

 

Starcie z Podbeskidziem będzie więc dobrą okazją dla ekipy Tomasza Tułacza do zatrzymania niechlubnej serii porażek na własnym obiekcie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem Podbeskidzie w tym sezonie jeśli przegrywa to tylko u siebie.

 

Spośród trzech wyjazdów Górali, aż dwa kończyły się zwycięstwem, a trzeci remisem. Podbeskidzie wygrało w Katowicach i Mielcu po 1:0 oraz zremisowało ostatnio z Bytovią 1:1.

 

Goście przyjadą więc do Niepołomic w roli eksperta od wyjazdów tym sezonie zajmując przy okazji 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów.

 

W ubiegłym sezonie pierwszej ligi Podbeskidzie dwukrotnie z Puszczą wygrało. W Bielsku- Białej było 2:1, a rewanż w Niepołomicach okazał się jeszcze bardziej okazały dla gości, którzy wygrali 3:1. Kurs w Fortunie, że goście wygrają obie połowy, wynosi 10.5

Autor: Puszcza Niepołomice, Fot. 400mm.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku