Zapowiedź: Puszcza Niepołomice – GKS Tychy

2018-05-09 12:24:00
Tyski GKS będzie najbliższym rywalem piłkarzy Puszczy Niepołomice. Mecz na Stadionie Miejskim w Niepołomicach już w środę 9 maja o godzinie 17.00.

Tyszanie to najlepiej punktująca drużyna w 2018 roku. W 10 tegorocznych bataliach zdobyli już 23 punkty i legitymują się bilansem siedmiu zwycięstw dwóch remisów i tylko jednej porażki.

 

Kapitalna wiosna spowodowała, że tyszanie włączyli się do walki o awans do Lotto Ekstraklasy, bowiem do miejsca premiującego awans tracą zaledwie cztery, udowadniając swoje aspiracje weekendowym zwycięstwem z liderem rozgrywek Miedzią Legnica.

 

Piłkarze Puszczy po ostatniej ligowej kolejce również mają powody do zadowolenia. Trzy punkty wywalczone w Chorzowie po dublecie Michała Czarnego pozwoliły Puszczy na umocnienie swojej przewagi nad zespołami uwikłanymi w walkę o ligowy byt. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra w środę przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.84.

 

Na sześć kolejek przed końcem sezonu drużyna Tomasza Tułacza ma 8 punktów przewagi nad miejscem barażowym. Środowe spotkanie będzie jednym z trzech meczów jakie w tym sezonie zawodnicy z Niepołomic rozegrają przed własną publicznością.

 

W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami padł remis 1:1. Obie bramki w tamtym spotkaniu zdobył… Michał Czarny. Kurs w Fortunie, że mecz zakończy się remisem 1:1, wynosi 5.1.

Autor: Puszcza Niepołomice