Zapowiedź: Puszcza – Drutex-Bytovia

2018-04-15
W niedzielę 15 kwietnia Puszcza Niepołomice podejmie na Stadionie Miejskim w Niepołomicach Drutex – Bytovię Bytów. Pierwszy gwizdek o 17.00.

Puszcza w rundzie wiosennej nie odniosła zwycięstwa. Zawodnicy Tomasza Tułacza w 2018 roku zdobyli jak do tej pory 3 punkty – po remisach z Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec i Stalą Mielec. Beniaminek w obecnych rozgrywkach zdecydowanie lepiej prezentują się na własnym boisku, gdzie ich bilans prezentuje się następująco: 5 wygranych, 3 remisów i 3 porażki. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 1.59.

 

– Mamy swoje problemy, wiemy z czego wynikają. Zrobimy wszystko by w kolejnych meczach poprawić naszą sytuację – stwierdził trener Tomasz Tułacz.

 

Z kolei Drutex-Bytovia z każdym meczem prezentuje coraz lepszą formę. Już w spotkaniach z Pogonią Siedlce i Miedzią Legnicą gra wyglądała dobrze tylko brakowało udokumentowania tego w końcowym wyniku. Inaczej było z Górnikiem Łęczna, gdy w pierwszej części gry Janusz Surdykowski zdobył dwie bramki i podczas drugiej połowy, gdy zespół miał kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. 

 

„Czarne Wilki” w poprzedniej rundzie zwyciężyły z Puszczą po ładnym golu Maksymiliana Hebla. Kurs w Fortunie, że dziś przedział goli wyniesie 0-1 to 2.59. Niedzielne zwycięstwo nie tylko pozwoliłoby bytowiakom na awans w tabeli, ale także sprawiłoby, że z kolejną drużyną Drutex-Bytovia będzie miała lepszy bilans bezpośrednich spotkań.

 

Autor: Puszcza Niepołomice/Drutex-Bytovia, Fot. Drutex-Bytovia

Zobacz również1 liga na Facebooku