Zapowiedź: Podbeskidzie – Wigry Suwałki

2018-05-26
W niedzielę ostatnie spotkanie sezonu w Bielsku-Białej. Górale zmierzą się z Wigrami Suwałki.

Podbeskidzie ma za sobą trzy porażki z rzędu. Mimo to, defensywa Górali w meczach u siebie w lidze jest najlepsza spośród całej stawki. Do tej pory Podbeskidzie straciło zaledwie 12 bramek. Podopieczni Adama Noconia mogą pochwalić się także 13 remisami. Nikt w Nice 1 Lidze nie dzieli się punktami tak często, jak ekipa z Bielska-Białej. Kurs w Fortunie, że niedzielne spotkanie zakończy się bez remisu, wynosi 1.61.

 

Wigry wciąż w teorii mają szansę na awans do Ekstraklasy, choć są to szanse tylko matematyczne. Na ten moment piłkarze z Suwałk zajmują 7 lokatę w tabeli z 6 punktami straty do drugiego Zagłębia. W poprzednich 5 spotkaniach zespół ten zainkasował zaledwie 4 punkty, co nie mogło pozwolić na zamieszanie w czołówce.

 

Mimo to, w Suwałkach nie mogą chyba narzekać na grę swojej drużyny w tym sezonie. W wielu spotkaniach Wigry ogrywały faworyzowanych rywali, a i gra w nie jednym meczu mogła cieszyć oko fanów. Sporo radości dał im przede wszystkim najlepszy strzelec Patryk Klimala, który jednak z Podbeskidziem nie zagra. W ostatnim, przegranym meczu ze Stomilem Klimala trafił po raz 13 w tym sezonie ligowym, ale złapał też czwartą żółtą kartkę, która eliminuje go z gry w niedzielnym meczu.

 

Jesienią w Suwałkach Wigry pokonały Podbeskidzie 3:0. Kurs w Fortunie, że Górale nie strzelą bramki, wynosi 3.35.

 

 

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie

Zobacz również1 liga na Facebooku