Zapowiedź: Podbeskidzie – ŁKS Łódź

2018-09-19 09:57:00
W zaległym spotkaniu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi ełkaesiacy zmierzą się w Bielsku-Białej z Podbeskidziem. Oba zespoły są nieobliczalne, oba potrafią grać w piłkę na dobrym pierwszoligowym poziomie, oba liczą w środę na komplet punktów.

Co łączy Podbeskidzie i ŁKS? Otóż wbrew pozorom wiele. Oba zespoły tylko raz wygrały na własnym boisku, oba też sprawiają ostatnio lepsze wrażenie w delegacji. Z tego mogłoby wynikać, że w środę w kłopocie będą „Górale”, sprawa nie jest jednak wcale taka prosta. Kurs w Fortunie, że w pierwszej połowie padnie gol, wynosi 1.41.

 

Podbeskidzie rozegrało na własnym stadionie cztery mecze, z kompletu punktów cieszyło się jednak tylko raz (4:1 z Wartą Poznań), jakby tego było mało doznało też dwóch porażek z drużynami okupującymi jak na razie dolne rejony tabeli, remis wywalczyło natomiast z Garbarnią. Bilans gier przed własną publicznością nie rzuca więc na kolana.

 

ŁKS na wyjazdach zdobył już na wyjazdach 10 punktów z 13, jakie ma na swoim koncie. Podopieczni Kazimierza Moskala w delegacji przegrali tylko raz, a było to w Krakowie z Garbarnią 3:2. Poza tym beniaminek strzelił już grając jako gość osiem bramek. Lepszy bilans pod tym względem ma tylko Bytovia z 14 golami. Kurs w Fortunie, że ŁKS strzeli dwie brami, wynosi 3.85. 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: ŁKS Łódź, Fot. 400mm.pl