Zapowiedź: Podbeskidzie – GKS Tychy

2018-04-11
W środę w Bielsku-Białej spotkają się dwa, niepokonane w 2018 roku zespoły. Podbeskidzie zagra z GKS Tychy. Początek o 18:00.

W tym roku podopieczni Adama Noconia rozegrali pięć spotkań. Dwa zakończyły się zwycięstwami, a trzy remisami. Warto jednak zaznaczyć, że Podbeskidzie nie straciło jeszcze w tym roku ani jednej bramki. Kurs w Fortunie, że piłkarze GKS Tychy nie zdołają strzelić dziś bramki wynosi 2.74.

 

– W poprzednim meczu u nas było 2:2, goniliśmy wtedy wynik. Pamiętam, Nermin Haskić trafił wtedy w samej końcówce. W Tychach było 3:3 i to oni gonili – niestety również skutecznie. Wypuściliśmy wtedy z rąk dobry rezultat, ale niestety takie rzeczy się zdarzają – wspomina poprzednie mecze z GKS Tychy Łukasz Hanzel.

 

10 punktów w czterech meczach. To bilans GKS Tychy w tym roku. Piłkarze GKS Tychy początek rundy wiosennej mogą zaliczyć do bardzo udanych.  Ostatni mecz w wykonaniu tyszan był bez wątpienia jednym z najlepszych w sezonie. Choć "Trójkolorowi" zremisowali z wiceliderem Nice 1 Ligi, to po spotkaniu byli mocno rozczarowani.

 

– To jest pocieszające, że gramy teraz co kilka dni, bo możemy bardzo szybko zrehabilitować się za sobotni mecz. Gramy w każdym spotkaniu o zwycięstwo, naszym celem w Bielsku-Białej są trzy punkty – mówi Łukasz Bogusławski, zawodnik GKS Tychy.

 

Teraz przed tyszanami prawdziwy maraton. W kwietniu GKS rozegra pięć spotkań. Cztery z nich "Trójkolorowi" zagrają na wyjeździe. Do Tychów podopieczni Ryszarda Tarasiewcza tylko raz wrócili wygrani. Dwa  mecze zakończyły się remisami, a aż siedem porażką.

 

W poprzednim spotkaniu obu zespołów padł remis 3:3. Kurs w Fortunie, że w środę zobaczymy sześć bramek wynosi 21.

Autor: GKS Tychy, Fot. Podbeskidzie

Zobacz również1 liga na Facebooku