Zapowiedź: Podbeskidzie – Chojniczanka

2018-03-10 09:11:00
Już w sobotę kolejne spotkanie Górali przy Rychlińskiego. Do Bielska-Białej przyjeżdża lider Nice 1 Ligi!

Dla Chojniczanki mecz z Podbeskidziem będzie inaugurującym wiosenne rozgrywki. Pierwszy, zapowiadany jako hit pierwszoligowych rozgrywek został przełożony z powodu warunków atmosferycznych, które mocno nadszarpnęły stan murawy w Chojnicach.

 

Ostatnie sparingi – przynajmniej wynikowo – negatywnie zaskoczyły fanów lidera Nice 1 Ligi. Tydzień temu, w jeden dzień Chojniczanka rozegrała dwie gry kontrolne i obydwie przegrała. Lepsze okazały się ekipy drugoligowego Gryfa Wejcherowo oraz trzecioligowego KP Starogard Gdański. Oczywiście nie można do tych rezultatów przywiązywać dużej wagi, ale na pewno nie tego po tych sparingach się spodziewano i czerwona lampka pewnie się zapaliła. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka w Bielsku-Białej wygra obie połowy wynosi 9.4.

 

Górale mają już za sobą spotkanie rozpoczynające dla nich rundę wiosenną. W zeszłym tygodniu pokonali u siebie Stomil Olsztyn 1:0. Zwycięstwo dało bielszczanom awans o dwie pozycje w tabeli, na 10 – po rundzie jesiennej zajmowali bowiem 12. Miejsce.

 

Górale będą chcieli ostro zrewanżować się za wysoką porażkę z pierwszej rundy, kiedy to grając przez niemal cały mecz w dziesiątkę ulegli rywalom 0:4.Kurs w Fortunie, że spotkanie zakończy się bez remisu wynosi 1.8.

Autor: Podbeskidzie/Chojniczanka, Fot. Podbeskidzie