Zapowiedź: Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica

2018-07-27 22:58:00
Zmobilizowani na wyjazdowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała wybierają się piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Początek meczu o godzinie 18:00.

Podbeskidzie udanie rozpoczęło rywalizację w Fortuna 1 Lidze. Z Katowic ekipa TSP przywiozła trzy punkty po jednobramkowym zwycięstwie. Teraz przyjdzie czas na zaprezentowanie się przed bielską publicznością. 

 

Trener „Słoni” Jacek Zieliński nie ukrywa, że zespół chce się zrehabilitować za porażkę z Bytovią. - Ten mecz nam nie wyszedł. On jest już historią. Teraz przed nami kolejna rywalizacja. Zamierzamy w niej jak najlepiej wypaść. Jesteśmy zmobilizowani i zmotywowani. Chcemy wygrać. Jedziemy na trudny teren. Zmierzymy się z zespołem, który w pierwszej kolejce wygrał na ciężkim terenie w Katowicach. U siebie będzie bardzo groźny. Ma też swoje ambicje. U nas po pierwszej przegranej z Bytovią bardzo zmniejszył się margines błędu – twierdzi szkoleniowiec. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.89.

 

Dotychczas oba zespoły spotykały się ze sobą pięć razy. Trzykrotnie lepsi okazali się Górale, raz padł remis, a jeden raz górą była ekipa z Niecieczy. 

 

Przed obecnym sezonem obie drużyny spotkały się w grze sparingowej - był to pierwszy test-mecz Podbeskidzia, podczas letnich przygotowań, górą był zespół z Niecieczy, który wygrał 5:2. Czy Góralom uda się rewanż? Kurs w Fortunie, że w sobotnim spotkaniu przedział goli wyniesie 6+, to 19.5. 

Autor: Podbeskidzie/Bruk-Bet Termalica, Fot. Podbeskidzie