Zapowiedź: PGE FKS Stal Mielec – Wigry Suwałki

2018-09-19 09:10:00
W środę 19 września o 19:00 w Mielcu PGE FKS Stal Mielec podejmie Wigry Suwałki w zaległym meczu 9. kolejki piłkarskiej Fortuna 1 Ligi.

W dotychczasowych meczach Wigry zanotowały cztery zwycięstwa, w tym trzy na swoim terenie. Stal wygrała trzykrotnie. W poprzedniej kolejce oba zespoły zanotowały remisy po 1:1. Kurs w Fortunie, że w środę padnie taki wynik, wynosi 5.4.

 

Stal wciąż czeka na zwycięstwo u siebie. Do tej pory ekipa Artura Skowronka zaliczyła przed własną publicznością remis i porażkę. W tych dwóch spotkaniach gospodarze tylko jeden raz wpisali się na listę strzelców. Kurs w Fortunie, że Stal strzeli z Wigrami dokładnie jedną bramkę, wynosi 2.53.

 

Wigry Suwałki od czterech spotkań są niepokonane w lidze. Ekipa z Suwałk zdecydowanie lepiej radzi sobie przed własną publicznością. Na wyjazdach piłkarze Kamila Sochu zdobyli do tej pory cztery punkty. W ostatnim spotkaniu w delegacji, Wigry uległy GKS Katowice.

 

Przed Skowronkiem mecz bardzo szczególny, do Mielca trafił właśnie z Suwałk. – Zrobiliśmy w Wigrach wspólnie historyczny wynik, rozwinęliśmy wielu piłkarzy. Cieszę się, że to zaprocentowało tym, że jesteśmy teraz w Stali Mielec – komentuje.

 

W poprzednim sezonie Wigry pokonały u siebie Stal 2:0. W rewanżu lepsi okazali się gracze Stali, wygrywając 3:0.

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: Stal Mielec, Fot. 400mm.pl