Zapowiedź: Odra Opole – Garbarnia Kraków

2018-09-29 07:27:00
W pierwszym sobotnim spotkaniu Fortuna 1 Ligi, Odra Opole zagra u siebie z beniaminkiem - Garbarnią Kraków. Początek meczu o 12:45.

Odra Opole przystąpi do spotkania z Garbarnią Kraków podbudowana wyjazdowym zwycięstwem w Pucharze Polski nad Ruchem Chorzów 5:1. Ekipa z Oleskiej zajmuje obecnie ósmą pozycję w lidze. Do tej pory piłkarze Mariusza Rumaka zgromadzili 15 punktów. Warto odnotować, że aż 14 udało im się zdobyć w meczach u siebie. Kurs w Fortunie, że Odra wygra obie połowy z Garbarnią, wynosi 4.65.

 

Ponadto Odra ma najskuteczniejszy atak w lidze jeśli chodzi o mecze domowe. Przy Oleskiej napastnicy Odry trafiali już 14 razy. Tylko jeden raz ekipa Mariusza Rumaka schodziła u siebie pokonana. Kurs w Fortunie, że goście nie strzelą bramki, wynosi 2.36.

 

Garbarnia w tygodniu po serii rzutów karnych z GKS-em odpadła z Pucharu Polski. W lidze beniaminek plasuje się na spadkowej, 16 pozycji. Na wyjeździe ekipa z Krakowa wygrała tylko jeden raz. W ostatniej kolejce Garbarnia musiała uznać wyższość Chojniczanki.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl