Zapowiedź: Odra Opole – Bruk-Bet Termalica

2018-09-14
Domowy mecz z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza będzie pierwszym z serii pięciu, jakie na przestrzeni najbliższych 14 dni rozegrają Niebiesko-Czerwoni. "Słonie" zamykają co prawda tabelę Fortuna 1 Ligi, ale tym raczej nie ma się co sugerować. Początek w piątek o 19:00.

Odra w ośmiu dotychczasowych meczach zgromadziła 11 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce. Opolanie do tej pory trzykrotnie wygrali, dwukrotnie zremisowali i przegrywali. U siebie Odra trzy razy zwyciężała (z GKS Tychy 2:1, Sandecją Nowy Sącz 1:0, Chrobrymi Głogów 3:0), dwa razy zremisowała (z Wigrami Suwałki 2:2, Puszczą Niepołomice 1:1) i raz przegrała (z GKS 1962 Jastrzębie 1:2).

 

Zderzenie z Fortuna 1 Ligą okazało się dla niecieczan bolesne. Zdołali jedynie pokonać na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała, a także zremisować u siebie z ŁKS-em Łódź i Sandecją Nowy Sącz, by ulec Bytovii, GKS-owi Tychy, Wigrom Suwałki, Rakowowi Częstochowa i GKS-owi 1962 Jastrzębie. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.83.

 

Nie można nie odnotować oczywiście, że trener Niebiesko-Czerwonych Mariusz Rumak jeszcze w poprzednim sezonie był trenerem drużyny z Niecieczy. Pracował tam przez trzy miesiące, notując dwie wygrane, dwa remisy i sześć porażek. Na stanowisku zastąpił go Maciej Bartoszek.

 

Będzie to pierwsze w historii starcie Odry i drużyny z Niecieczy na ligowym gruncie. Kurs w Fortunie, że przedział goli wyniesie 2-3, to 1.91.  

Autor: Odra Opole/Bruk-Bet Termalica, Fot. 400m.pl

Zobacz również1 liga na Facebooku