Zapowiedź: Miedź Legnica – Stomil Olsztyn

2018-04-14
Lider rozgrywek, Miedź Legnica podejmie w sobotę o 20:00 Stomil Olsztyn.

Legniczanie od początku wiosny prezentują się znakomicie i co najważniejsze, jeszcze wiosną nie przegrali. Co innego można powiedzieć o Stomilu Olsztyn. Drużyna prowadzona przez trenera Kamila Kieresia na wiosnę jeszcze nie wygrała, i dotychczas zdobyła tylko 2 punkty. Co ciekawe Stomil Olsztyn ostatnią ligową wygraną zanotował 3 listopada 2017 roku ze Stalą w Mielcu, kiedy wygrał 3:1. Kurs w Fortunie, że Stomil pierwszy strzeli bramkę w sobotę, wynosi 3.7.

 

– Stomil na pewno nie jest łatwym przeciwnikiem. Mimo to, że już dawno nie wygrali, to przeważnie o ich porażkach decyduje jeden gol. My skupiamy się jednak na naszych umiejętnościach. Jesteśmy zespołem, który stwarza wiele sytuacji bramkowych. Znów gramy przed własną publicznością i jestem pewny, że nasi kibice będą z nami. My natomiast musimy zrobić wszystko aby to spotkanie wygrać  – mówi Dominik Nowak trener Miedzi.

 

Co ciekawe w ostatnich pięciu spotkaniach w Legnicy, „Duma Warmii” przegrała tylko jeden raz, trzy razy mecze kończyły się remisem. Stomil zanotował też jedno zwycięstwo na stadionie Miedzi.

 

W ostatnim spotkaniu obu zespołów w Olsztynie, Miedź musiała uznać wyższość Stomilu. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 2:0. Kurs w Fortunie na przedział goli 2-3, wynosi 1.9.

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica

Zobacz również1 liga na Facebooku