Zapowiedź: ŁKS Łódź – Chrobry Głogów

2018-11-09 23:48:00
Zainteresowani obejrzeniem świetnego widowiska na wysokim pierwszoligowym poziomie? Prosta sprawa – w sobotę przed 13:00 zapraszamy na trybunę stadionu ŁKS-u. Grający ostatnio jak z nut wicelider rozpocznie rundę wiosenną starciem z nieobliczalnym Chrobrym Głogów.

Wicelider pierwszej ligi podejmie na własnym boisku jedenastego w tabeli Chrobrego Głogów. Oba zespoły dzieli co prawda w tym momencie osiem punktów, lecz to w tej lidze strata wcale nie tak kolosalna. Innymi słowy – emocji nie zabraknie! Kurs w Fortunie, że ŁKS pierwszy strzeli bramkę, wynosi 1.45.

 

Chrobry Głogów na zwycięstwo czeka od 6 października (wyjazdowa wygrana w Krakowie z Garbarnią), z kolei w czterech ostatnich meczach zdobył tylko dwa punkty. Czy oznacza to, że w sobotę łódzką jedenastkę czeka spacerek? Bynajmniej i zdaje sobie z tego sprawę trener Kazimierz Moskal.

 

– „Jaka to drużyna? Nieobliczalna. Potrafiła wygrać w Niecieczy, ale na przykład przegrała w Poznaniu z Wartą. Trzeba być bardzo skoncentrowanym i należy skupić się na swojej grze” – stwierdził opiekun wicelidera.

 

Tak chwaleni za postawę jesienią lider (Raków) i wicelider (ŁKS) to zespoły, które najczęściej utrzymują się przy piłce (ŁKS – 57%), ponadto łodzianie są drugą najlepszą drużyną w lidze pod względem liczby goli zdobytych po stałych fragmentach gry (11 bramek) i najlepszą, pod względem liczby podań na mecz (średnio: 529 podań na spotkanie).

 

W 1. Kolejce Fortuna 1 Ligi, Chrobry Głogów musiał uznać wyższość beniaminka, Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Kurs w Fortunie, że spotkanie zakończy się bez remisu, wynosi 1.21.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

 

Autor: ŁKS, Fot. 400mm.pl