Zapowiedź: Górnik Łęczna – Raków

2018-05-26
Gospodarze z „nożem na gardle”, Raków o kolejne trzy punkty, czyli przed nami mecz w Łęcznej

Porażka w Niepołomicach mocno skomplikowała sytuację Górnika Łeczna. Podopieczni Bogusława Baniaka znaleźli się pod kreską i przed niedzielnym meczem mają punkt straty do znajdującego się na miejscu barażowym Stomilu Olsztyn. Co ciekawe na wiosnę, zespół z Łęcznej przed własną publicznością przegrał tylko jedno spotkanie. Trzy punkty na boisku Górnika zainkasowały Wigry Suwałki, a było to 20. Kolejce. Kurs w Fortunie, że gospodarze jako pierwsi strzelą w niedzielę bramkę, wynosi 1.85

 

Po ostatniej konfrontacji z Olimpią Grudziądz szanse Rakowa na awans do Nice 1 Ligi spadły praktycznie do zera. Beniaminek jest niepokonany w lidze od pięciu spotkań. Ekipa Marka Papszuna może też pochwalić się największą liczbą zwycięstw na wyjazdach – 9. Kurs w Fortunie, że Raków wygra obie połowy w Łęcznej, wynosi 11.

 

W pierwszym meczu obu zespołów górą był Raków, który wygrał 3:1. Bramki dla beniaminka zdobywali: Karol Mondek, Paweł Piceluk i Andrzej Niewulis. Goście odpowiedzieli trafieniem Grzegorza Bonina.

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Górnik Łęczna

Zobacz również1 liga na Facebooku