Zapowiedź: GKS Tychy – Sandecja

2018-10-06 08:35:00
W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji 7 w Tychach odbędzie się pojedynek pomiędzy miejscowym GKS-em, a Sandecją. Gospodarze będą chcieli przebić się do górnej połowy tabeli, zaś goście postarają się o pierwsze od miesiąca zwycięstwo.

W poprzedniej kolejce w nieco lepszych humorach mogli być podopieczni Tomasza Kafarskiego. Podzielili się oni bowiem punktami z Łódzkim Klubem Sportowym, a bramek w tym pojedynku nie uświadczyliśmy. Co więcej, przed porażką "Biało-czarnych" uchroniła obrona rzutu karnego przez Marka Kozioła. Dzięki wygranej Rakowa nad Bytovią Bytów, Sandecja wyprzedziła swoich rywali z Pomorza i jest wiceliderem rozgrywek ze stratą 6 punktów do częstochowian. Kurs w Fortunie, że pierwszą połowę wygra GKS Tychy wynosi 2.98.

 

Ekipa pod wodzą Ryszarda Tarasiewicza zaś musiała na wyjeździe uznać wyższość Puszczy Niepołomice. Bramkę na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył Marcin Stefanik, a było to jeszcze pod koniec pierwszej części meczu. Tyszanie są obecnie w tabeli na 12. miejscu i tracą do naszego zespołu 7 punktów. Aby mogli przebić się do górnej połowy tabeli, GKS musiałby wygrać z Sandecją i liczyć na porażki Wigier Suwałki, GKS-u Jastrzębie i Podbeskidzia. Kurs w Fortunie, że tyszanie strzelą bramkę, wynosi 1.3.

 

W sobotę zespół gospodarzy nadal nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Piotra Ćwielonga, do którego niedawno dołączył Nikolas Wróblewski. "Biało-czarni" zaś do ostatniej chwili muszą czekać, czy Davit Manoyan będzie zdolny do gry. W dotychczasowych ośmiu pojedynkach pomiędzy obydwoma zespołami częściej, bo czterokrotnie, wygrywała ekipa z Tychów, trzy razy doszło do remisu, a sądeczanie wygrali tylko raz. W barwach Sandecji przez półtora sezonu grał obecny zawodnik tyskiego klubu, Łukasz Grzeszczyk.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: Sandecja, Fot. 400mm.pl