Zapowiedź: GKS Katowice – Puszcza Niepolomice

2018-09-23 00:58:00
GieKSa pod wodzą trenera Jakuba Dziółki w ramach 11. kolejki zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

W ostatnich dniach doszło do zmian w sztabie szkoleniowym GKS-u Katowice. Współpraca z trenerem Jackiem Paszulewiczem została zakończona, a jego zastępcą został Jakub Dziółka, który do tej pory pełnił obowiązki drugiego szkoleniowca. W ostatnim meczu rozegranym na własnym boisku nasi piłkarze zremisowali 2:2 z Odrą Opole. Dwie bramki strzelone przez GKS w pierwszej połowie nie były wystarczającą zaliczką. Ostatecznie opolanie wywieźli z Katowic punkt.

 

Zespół z Niepołomic wyróżnia się solidnością i niezwykłą zawziętością. W dziesięciu meczach bieżących rozgrywek zdobyli 14 punktów i zajmują miejsce w samym środku tabeli. W spotkaniu 10. kolejki Puszcza na własnym boisku musiała uznać wyższość ŁKS-u Łódź (0:2). Znacznie lepiej podopieczni trenera Tomasza Tułacza poradzili sobie w minioną środę w Głogowie, gdzie w ramach zaległego starcia pokonali Chrobrego 3:2 po bardzo zaciętym widowisku. Najlepszym strzelcem Puszczy jest Krzysztof Drzazga, który uzbierał na swoje konto już cztery gole. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra przynajmniej jedną połowę, wynosi 2.23.

 

GieKSa w ligowych starciach z Puszczą dotąd nie odniosła zwycięstwa. Z czterech rozegranych meczów dwa zakończyły się remisem, a dwa wygraną zespołu z Niepołomic. Oba zwycięstwa miały miejsce w poprzednim sezonie, gdy na Bukowej GieKSa przegrałą 1:2 i w rundzie rewanżowej na boisku rywala 0:1. Kurs  w Fortunie, że mecz zakończy się bez remisu, wynosi 1.52. – Nie traktuję Puszczy jako ligowego średniaka. Są zespołem z mocnym charakterem i już zdążyli pokazać, że stać ich w tej lidze na dobrą grę. Trener Tułacz utrzymuje wśród swoich graczy dużą dyscyplinę, dlatego przeciwko każdemu są groźnym zespołem. My jednak znamy swoje atuty i będziemy szukali w nich przewag – mówił przed niedzielnym meczem trener Jakub Dziółka.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Autor: GKS Katowice, Fot. 400mm.pl