Zapowiedź: GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn

2018-09-19 11:13:00
Przy Harcerskiej w zaległym meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi, GKS Jastrzębie zmierzy się ze Stomilem Olsztyn.

Mecz ze Stomilem będzie doskonałą okazją do rehabilitacji za sobotnią porażkę z Garbarnią, chociaż z przebiegu gry zawodnicy GKS-u nie byli gorsi. Przeciwnicy oddali zaledwie dwa celne strzały na bramkę Grzegorza Drazika i wywieźli z Jastrzębia trzy punkty. U gospodarzy przede wszystkim szwankowała skuteczność, co było głównym powodem straty punktów. - Gdyby nie było błędów, nie było by bramek. Nie róbmy tragedii, bo przecież jesteśmy beniaminkiem, a nie jesteśmy na miejscu spadkowym. Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu i ze Stomilem się zrehabilitować – mówił po meczu z Garbarnią kapitan GKS-u, Kamil Jadach. Kurs Fortunie, że GKS pierwszy strzeli bramkę, wynosi 1.65.

 

W tej rehabilitacji na pewno nie pomoże podstawowy do tej pory zawodnik GKS-u, Maciej Spychała, który przeciwko Garbarni obejrzał czwartą żółtą kartkę, co wiąże się z jednym meczem pauzy. Jako, że jest on młodzieżowcem, trener Jarosław Skrobacz w jego miejsce będzie musiał wystawić innego zawodnika o takim statusie, tak więc wybór padnie na kogoś z trójki: Kacper Kawula, Tomasz Dzida, Łukasz Krakowczyk.

 

Olsztynianie również mają swoje trudności. Co prawda początek sezonu Stomil miał obiecujący, wygrywając m.in. w Bielsku-Białej i Tychach, lecz w ostatnich czterech meczach zespół prowadzony przez trenera Kamila Kieresia nie zdobył ani jednego punktu, w efekcie czego zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 2.24.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Autor: GKS Jastrzębie, Fot. 400mm.pl