Zapowiedź: GKS Jastrzębie – Puszcza

2018-08-04 01:07:00
GKS Jastrzębie zagra w sobotę na własnym stadionie o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Fortuna 1 Lidze. Przeciwnikiem będzie Puszcza Niepołomice

Mistrz 2 Ligi, w ubiegłym sezonie zdołał wygrać aż 20 meczów w drodze do awansu. Wymownie pomogli w tym osiągnięciu Daniel Szczepan (13 bramek) i Kamil Jadach 10 trafień. Najlepszy strzelec Jastrzębia przeszedł jednak przed startem obecnego sezonu do Śląska Wrocław.

 

Dla GKS-u spotkanie z Puszczą będzie okazją do pierwszego zwycięstwa w bieżącym sezonie. Aktualnie beniaminek ma na koncie jeden punkt za ubiegłotygodniowy remis w Częstochowie. Przypomnijmy, że mimo straty dwóch bramek, mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów dzięki trafieniom Patryka Skóreckiego w 52. minucie oraz Piotra Pacholskiego wsamej końcówce spotkania. Kurs w Fortunie, że w sobotę obie drużyny strzelą bramkę, wynosi 1.79.

 

Z kolei gracze Puszczy po zdecydowanie nieudanym początku sezonu w Częstochowie, odzyskali dobre nastroje po wygranej ze Stalą Mielec 1:0 w minioną niedzielę. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 wynosi 2.9. 

Autor: GKS Jastrzębie, Fot. 400mm.pl