Zapowiedź: Chrobry Głogów – GKS Tychy

2018-11-16 23:06:00
W sobotę 17 listopada przedostatni tegoroczny na Wita Stwosza mecz Chrobrego. Spotkanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em Tychy rozpocznie się o godz. 16:00.

Po ostatniej kolejce oba zespoły przygotowują się w odmiennych nastrojach do sobotniego spotkania. Chrobry musiał przełknąć gorycz porażki w Łodzi, gdzie lepszy okazał się ŁKS 2:0. Z kolei GKS Tychy przerwał passę meczów bez zwycięstwa i w efektownym stylu pokonał Odrę Opole 4:2.

 

Podopieczni Grzegorza Nicińskiego w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 2 punkty i strzelili 1 gola. Gracze Chrobrego nie strzelili gola w lidze od 314 minut. Kurs w Fortunie, że w sobotę strzelą bramkę, wynosi 1.23.

 

GKS Tychy w minionej kolejce wygrał pierwszy raz od 1 września. Dla ekipy Ryszarda Tarasiewicza było to 4 zwycięstwo w sezonie i 4 odniesione na własnym stadionie. W meczach wyjazdowych, tyszanie nie zdołali jeszcze zdobyć 3 punktów. Kurs w Fortunie, że goście w sobotę wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.93.

 

W 2. kolejce w Tychach mecz pomiędzy GKS-em a Chrobrym zakończył się remisem 1:1.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

Autor: 1liga.org, Fot. 400mm.pl