Zapowiedź: Chojniczanka – Stal

2018-09-30 08:22:00
W niedzielę o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 12 meczem Chojniczanki ze Stalą Mielec zakończy się dwunasta kolejka Fortuna 1 Ligi.

Stal jest drużyną z ambicjami sięgającymi walki o awans do ekstraklasy, lecz pierwsza połowa rundy jesiennej pokazała jak trudne będzie wykonanie tego zadania dla Artura Skowronka i jego podopiecznych. Szczególnie dał się im we znaki ostatni miesiąc – w jego ciągu nie zdołali oni wygrać ani jednego meczu, na dokładkę odpadając w 1/32 finału Pucharu Polski z drugoligową Pogonią Siedlce.

 

Taka passa sprawiła, że mielczanie spadli aż na trzynastą pozycję w ligowej tabeli. Gra w kratkę, jaką prezentuje Chojniczanka (ostatnie mecze w lidze: wygrana, przegrana, wygrana, wygrana, przegrana, wygrana) wciąż daje jej miejsce w czołówce z szansą na atak zajmujących niższe stopnie podium Bytovii i Sandecji.

 

Atut własnego boiska właśnie jest w tym sezonie ważną bronią Żółto-Biało-Czerwonych. Nie licząc Stomilu, który w piątek grał swoje pierwsze spotkanie na własnym boisku w tej rundzie, tylko MKS, Sandecja i Raków nie przegrały jeszcze żadnego pojedynku u siebie. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka wygra pierwszą połowę, wynosi 2.74.

 

Niedzielny pojedynek będzie szóstym takim pomiędzy Chojniczanką a Stalą na szczeblu oficjalnym. W pięciu dotychczasowych mielczanom nie udało się urwać jeszcze nawet jednego punktu. Zawsze wygrywali chojniczanie – ostatnio w maju, kiedy przy Mickiewicza 12 MKS skromnie zwyciężył dzięki bramce Wojciecha Lisowskiego. Kurs w Fortunie, że Chojniczanka wygra 1:0, wynosi 7.3.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Autor: Chojniczanka, Fot. 400mm.pl