Zapowiedź: Chojniczanka – Drutex-Bytovia

2018-06-02 13:48:00
Chojniczanka Chojnice zakończy sezon przed własną publicznością z Drutex-Bytovią Bytów.

Chojniczanka porażką w ubiegłym tygodniu z Miedzią Legnica, straciła szansę na awans do ekstraklasy. W ostatnim meczu sezonu w Chojnicach, kibice będą świadkami derbowego pojedynku z Drutex-Bytovią. - Dla nas niezwykle ważne jest, żeby pożegnać się z kibicami zwycięstwem i zapewnić klubowi historyczne trzecie miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi. Chcemy pozostawić po tym sezonie dobre wrażenie i dać klubowi i kibicom pozytywny prognostyk przed kolejnym – zapowiada Oskar Paprzycki z Chojniczanki.

 

Zespół Krzysztofa Brede przed 34. kolejką może poszczycić się najlepszą domową defensywą. Chojniczanka na własnym stadionie straciła tylko 12 bramek. Kurs w Fortunie, że gospodarze wygrają przynajmniej jedną połowę, wynosi 1.37.

 

Drutex-Bytovia przed tygodniem zremisowała 3:3 z Chrobrym Głogów. W tabeli „Czarne Wilki” mogą jeszcze poprawić swoją lokatę o jedną pozycję. Muszą jednak wygrać i liczyć na potknięcie Odry Opole.

 

W poprzednim spotkaniu jesienią, zdecydowanie lepsza okazała się ekipa z Chojnic, która wygrała 3:0. Kurs w Fortunie, że Drutex-Bytovia nie strzeli gola w obu połowach, wynosi 1.07.

 

Autor: 1liga.org, Fot. Drutex-Bytovia