Zapomnieć o poprzedniej kolejce

2017-10-28 09:31:00
Po fatalnym w skutkach wyjazdowym dwumeczu na południu Polski, Stomil Olsztyn wraca na własny stadion. W sobotę przy Piłsudskiego zagoszczą Wigry Suwałki, które po serii trzech meczów bez porażki zrównały się ilością punktów ze Stomilem.

Piłkarze Stomilu przywieźli z południa Polski zerowy dorobek punktowy i fatalny bilans bramkowy 2:8. "Duma Warmii" jeśli wygrywa, to robi to na własnym stadionie. Stomil przed własną publicznością wygrał pięć razy i poniósł tylko jedną porażkę.

 

W ostatnich trzech spotkaniach Wigry zremisowały dwukrotnie i raz wygrały. W każdym z nich zawodnicy Artura Skowronka trafiali do siatki w 90. minucie spotkania! Kurs w Fortunie, że padnie bramka w przedziale czasowym 76+ wynosi 2.09.

 

Suwalczanie mierzyli się ze Stomilem wielokrotnie. Na poziomie II i I ligowym biało-niebiescy rozegrali 14 spotkań z zespołem z Olsztyna. Bilans jest dość wyrównany, bo 6 razy padał remis, a obie drużyny wygrywały po 4 razy. W bramkach 24-19 dla Wigier.

 

W poprzednim sezonie Wigry pokonały u siebie Stomil 2:1. W rewanżu również lepsi okazali się gracze z Suwałki wygrywając 1:4. Kurs w Fortunie, że dziś padnie taki sam wynik wynosi 50. 

Autor: sportegit.pl/1liga.org, Fot. Stomil Olsztyn