Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole: Transmisja w Polsacie Sport

2018-04-08
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole to jedyny niedzielny mecz w Nice 1 Lidze. Faworytem wydają się być gospodarze. Tym bardziej, że podopieczni Mirosława Smyły w tym roku na wyjeździe jeszcze nie wygrali. Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole w Polsacie Sport.

Trener Zagłębia Sosnowiec Dariusz Dudek zapracował na duży kredyt zaufania u działaczy. Tak duży, że ostatnio przedłużył kontrakt. Niedzielny mecz będzie więc dla niego doskonałą okazją, aby udowodnić, że był to słuszny krok. To także szansa, by poprawić domowy bilans. Sześć zwycięstw, jeden remis i cztery porażki - kibice w Sosnowcu z pewnością woleliby rzadziej oglądać swoich piłkarzy na tarczy.

 

Odra Opole tanio skóry jednak nie sprzeda. Do prowadzącej w tabeli Miedzi Legnica jej strata wynosi osiem punktów, więc w przypadku wygranej w klubie znów będzie można częściej myśleć o awansie. By tak się stało, trzeba jednak częściej zdobywać komplet punktów na wyjazdach. W tym roku taka sztuka się jeszcze nie udała…

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole w Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:30. Komentują Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński.

 

 

Autor: Polsat Sport, Fot. Odra Opole

Zobacz również1 liga na Facebooku