Zagłębiacy w Przedszkolu nr 56

2017-04-28 14:25:00
Kamil Wiktorski i Wojciech Łuczak z Zagłębia Sosnowiec odwiedzili podopiecznych Przedszkola Miejskiego nr 56.

Zawodnicy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec zostali bardzo gorąco przywitani przez przedszkolaków oraz panie wychowawczynie. Po opanowaniu emocji piłkarze przedstawili się oraz pokrótce opowiedzieli o swojej karierze piłkarskiej.

 

Nie zaspokoili jednak w 100% ciekawości dzieci, dlatego nadszedł czas na zadawanie szczegółowych pytań. Podopieczni placówki pytali o ilość wygranych i przegranych meczy w karierze czy o czerpanie przyjemności z gry w piłkę, a nawet... - Czy wygraliście kiedyś z Legią Warszawa - tutaj szybko odpowiedział Wojciech Łuczak. - Nie grając w Zagłębiu, ale w innym klubie ograliśmy Legię w Pucharze Polski 3:1 - zdradził młodym słuchaczom.

 

Po wyczerpujących odpowiedziach wszystkie dzieci wstały i zaśpiewały piękną piosenkę ,,Sportowcem chciałbym zostać''. Nie obeszło się bez krótkiego pokazu zawodników z piłką, który nagrodzony został gromkimi brawami.

 

Na zakończenie wszystkie grupy przedszkolaków po kolei robiły sobie zdjęcia z zawodnikami oraz ustawiały się w kolejce po autografy. Kamil Wiktorski i Wojciech Łuczak rozdawali kolorowanki oraz naklejki. W ramach podziękowania, klub dostał piękny dyplom z autografami podopiecznych placówki oraz dużo laurek przygotowanych specjalnie dla piłkarzy.

 

">

 

 

Autor: Zagłębie Sosnowiec, Fot. Zagłębie Sosnowiec