"Z boiska na stadion" na rozpoczęcie lata!

2017-06-22 09:19:00
Z boiska na stadion - to nazwa sportowej imprezy rozpoczynającej lato i okres wakacyjny. Z boiska, bo impreza przeznaczona jest głównie dla najmłodszych z przyszkolnych boisk "Trenera Osiedlowego". Na stadion, bo rozpoczynające wakacje wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie Chrobrego.

To pierwsza tego typu plenerowa impreza w ramach drugiej edycji projektu Trener Osiedlowy, która prowadzony jest przez Chrobrego, a finansowa przez Gminę Miejską Głogów. Trener Osiedlowy to cykl bezpłatnych treningów dla dzieci i młodzieży, prowadzonych na ośmiu przyszkolnych boiskach i prowadzonych przez zespół wykwalifikowanych trenerów. Niekiedy wszystkie grupy wychodzą poza swój obszar, na basen czy na mecz Chrobrego. Teraz wszyscy stworzyli drużyny i aby rywalizować między sobą spotkają się na dużej imprezie.

 

Zapraszamy wszystkich, także tych nie biorących udział w treningach, w sobotę o godz. 16.00 na stadion ChG. W programie m.in. cykl sportowych konkurencji, dmuchańce, nagrody i poczęstunek. Impreza potrwa do godz. 18.00.  

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów