XII Prezentacja Chrobrego 25 lutego

2018-02-14 15:02:00
Tegoroczna, już dwunasta edycja klubowej prezentacji odbędzie się w niedzielę 25 lutego o godz. 17.00 w hali widowiskowo-sportowej. Tradycyjnie na tydzień przed ligą cały Chrobry pokaże się w jednym miejscu i to jedyny taki dzień w roku.

W hali kibicom zaprezentują się wszystkie zespoły Chrobrego Głogów, cheerleaderki, piłkarki, najmłodsi wychowankowie Akademii Piłki Nożnej, młodzieżowe zespoły ligowe, oldboje oraz ci, na których skierowana jest największa uwaga fanów - pierwszoligowcy. Tłem tego jest szereg innych wydarzeń przygotowanych dla kibiców, ale i przez kibiców.

 

Do hali zaprosimy już na godzinę przed początkiem imprezy, od godz. 16.00, z uwagi na konkursy z wartościowymi nagrodami oraz specjalne strefy partnerów Chrobrego - najmłodsi odnajdą się w Strefie Małego Kibica, dorośli będą mogli zapoznać się szczegółowo z ofertą innych firm, które tego dnia wyjdą do kibiców. Tymczasowo na halę przeniesie się też Pomarańczowo-Czarny Sklep z klubowymi pamiątkami, karnetami na rundę wiosenną i biletami na ligową inaugurację. Po prezentacji wszystkie strefy zastąpi jedyne takie spotkanie z piłkarzami, z którymi będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autografy na plakatach bądź fan-kartach.

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów