Wyniki weekendowych sparingów

2018-02-12 12:44:00

FC HRADEC KRALOVE - MIEDŹ LEGNICA 0:2 (0:1)

 

0:1 Piątkowski 36’

0:2 Forsell 55’

 

Miedź: (I połowa): Smołuch - Augustyniak, Perez, Božić, Adu, Zieliński, Purzycki, Santana, Mystkowski, Łobodziński, Piątkowski;

 

Miedź (II połowa): Sapela - Osyra, Perez (70’ Božić), Stasiak, Adu, Gardzielewicz, Augustyniak, Zieliński, Forsell, Marquitos, Piasecki (58’ Idzik).

 

GKS TYCHY – KOTWICA KOŁOBRZEG 2:1 (0:1)

 

0:1 Szczepański 18’

1:1 Grzeszczyk 49’ (k.)

2:1 Rogalski 73’

 

Grano 2x40 minut.

 

GKS Tychy: Igaz (41’ Kubik) - Grzybek (41’Kowalski), Biernat (41’ Tanżyna), Bogusławski (41’ Daniel), Abramowicz (41’ Pipia) - K. Piątek (56’ Kaczmarczyk), Matusiak, Bernhardt (56’ J. Piątek), Grzeszczyk (56’ Biegański), Nieśmiałowski - Zapolnik (56’ Rogalski).

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – CHANGCHUN YATAI 3:1 (0:1)

 

0:1 Marinho 44’ (k.)

1:1 Christavao 57’

2:1 Christavao 65’

3:1 Lewicki 81’ (k.)

 

Zagłębie (I połowa): Kudła - Krzykowski, Makowski, Sulewski, Babiarz, Milewski, Udowiczić, Pribula, Mularczyk, Banasiak, Sanogo.

 

Zagłębie (II połowa): Kudła - Jędrych, Cichocki, Malheiro, Rzonca, Nowak, Puchacz, Wrzesiński, Christavao, Nawotka, Lewicki.

 

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW – KP STAROGARD GDAŃSKI 1:1 (1:0)

 

1:0 Wilk 24’

1:1 ? 86’

 

Drutex-Bytovia: Witan - Wilczyński, Wróbel (46' Didiba), Stasiak, Gonzalez, Kuzdra, Kamiński (65' Biel), Biel (46' Szewczyk), Wolski (65' Błaszkowski), Wilk (46' Duda), Hebel (65' Hendryk).

 

ODRA OPOLE – ROZWÓJ KATOWICE 2:2 (1:0)

 

1:0 Niziołek 38’

2:0 Skrzypczak 52’

2:1 Wróbel 76’ (k.)

2:2 Mońka 84’

 

Odra Opole: Weinzettel – Trznadel, Cverna, Bodzioch, Winiarczyk – Mikinicz (75’ Żagiel), Czyżycki, Habusta, Niziołek, Wodecki – Skrzypczak (75’ Maćczak).

 

ODRA OPOLE – RUCH ZDZIESZOWICE 1:2 (1:1)

 

1:0 Maćczak 15’

1:1 Wolny 25’ (k.)

1:2 Pałach 58’

 

Odra Opole: Kuchta – Brusiło, Peroński, Chodorek, Marzec – Gancarczyk (46’ Smolarek), Bryłka, Pietrakowski, Nowak, Żagiel (55’ Maćczak) – Maćczak (46’ Kram).

 

CHOJNICZANKA CHOJNICE – BAŁTYK GDYNIA 3:2 (1:1)

 

0:1 Kuzimski 20′

1:1 Ryczkowski 35′

2:1 Grzelak 46′

2:2 Szur 66′

3:2 Bąk 80′

 

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka – Biskup, Danielewicz, Zawistowski, Steblecki, Ryczkowski – Mikołajczak.

W II połowie grali także: Wiesiołek – Fila, Wołąkiewicz, Bąk, Dampc, Paprzycki, Górski, Drozdowicz, Grzelak, Podgórski, Korczyc.

 

ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (0:1)

 

0:1 Gąsior 23’ (k.)

1:1 Janus 71’

1:2 Michalski 83’

 

Chrobry (I połowa): Janicki - Ilków-Gołąb, Stolc, Michalec, Wawszczyk, Kona, Gąsior, Machaj B., Szczepaniak, Napolov, Kowalczyk.

 

Chrobry (II połowa): Gospodinov - Stolc, Ilków-Gołąb, Michalski, Danielak, Borecki, Mandrysz, Nowicki, Kaczmarek, Bach, Trytko.

 

DFK DAINAVA – WIGRY SUWAŁKI 1:3 (0:2)

 

0:1 Dadok 11’

0:2 Iorga 43’

1:2 ? 75’

1:3 Sokołowski 90’

 

Wigry: Zoch (46′ Węglarz) – Kwaśniewski (46′ Spychała), Kościelny (46′ Piekarski), Remisz (46′ Sokołowski), Bogusz (46′ Rybicki), Iorga (46′ Pylypchuk), Obst, Radecki, B. Olszewski, Gąska, Dadok (46′ Klimala).

 

GÓRNIK ŁĘCZNA – RADOMIAK RADOM 2:3

 

1:0 Szysz 20′

1:1 Mazan 23’

2:1 Suchanek 28’

2:2 Wróbel 39;

2:3 Skowron 90’

 

Górnik Łęczna: Prusak (60′ Smug) –Pisarczuk (46′ Wiech), Pruchnik, Kasperkiewicz (46′ Jarecki), Kosznik (60′ Flis), Szysz (46′ Szewczyk), Karbowy, Makowski (60′ zawodnik testowany), Suchanek (46′ zawodnik testowany), Bonin (46′ Sasin), Szerszeń (79′ Makowski).

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SLEZSKY FC OPAVA 2:4

 

Bramki dla Puszczy: Stępień 24′ , Mikulec 59′

 

Puszcza: Staniszewski (46′ Mleczko), Fryc, Stawarczyk (30′ Lepiarz) Czarny (60′ Stawarczyk), Mikołajczyk – Ryndak (46′ Zagórski), Stefanik (46′ Uwakwe), Stępień, Domański (46′ Żurek), Drzazga (46′ Mikulec) – Orłowski (46′ Szewczyk).

 

WDA ŚWIECIE – OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:3 (0:1)

 

0:1 Wełna 38’

0:2 Kaczmarek 65’ (k.)

0:3 Klimczak 74’

 

Olimpia Grudziądz: Małecki - Bielawski, Žitko, Wełna, Klimczak - Kaczmarek, Kurowski (60’ Ciechanowski), Candrea (60’ Handzlik), Feruga (46’ Klichowicz), Jazvić - Koval (68’ Janicki).

 

WIDZEW ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 2:0 (1:0)

 

1:0 Demjan 25’

2:0 Pieńkowski 54’

 

W 64. minucie Bartłomiej Niedziela nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Stomil: Miszczuk (46’ Leszczyński) - Bucholc (46’ Dzięcioł), Baranowski, Wełnicki, Szywacz (46’ Dziemidowicz), Pa. Głowacki (46’ W. Biedrzycki), Karankiewcz (67’ I. Biedrzycki), Ziemann (46’ Tanczyk), Lech (46’ Dani Ramirez), Pi. Głowacki (46’ Zając), Siemaszko (46’ Zahorski).

 

DYNAMO  KIJÓW U21 – GKS KATOWICE 0:1 (0:0)

 

0:1 Prokić 61’

 

GKS Katowice: Nowak - Mokwa, Wnuk, Klemenz, Mączyński - Skrzecz (40’ Małecki), Kuliński, Poczobut, Cerimagić, Plizga - Kędziora.

W drugiej połowie zagrali: Wierzbicki - Frańczak, Kamiński, Midzierski, Słomka - Mandrysz, Goncerz, Kalinkowski (64’ Małecki), Zejdler, Błąd – Prokić

 

POGOŃ SIEDLCE – FK GORODIEJA 4:1 (3:0)

 

1:0 Płacheta 22’

2:0 Paluchowski 31’

3:0 Rybski 34’

3:1 Płaskonnyj 62’

4:1 Świerblewski 67’

 

Pogoń:  Frąckowiak (46’ Misztal) – Chyła (59’ Szrek), Wichtowski, Żytko (59’ Czarnecki), Ratajczak (78’ Barciak) – Płacheta (59’ Świerblewski), Mroziński (59’ Saine), Tomasiewicz (59’ Polkowski), Rybski (59’ Kun), Zjawiński (59’ Bajdur) – Paluchowski (59’ Garyga).

 

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – DINAMO BATUMI 0:0

 

Skład Rakowa: Szumski (46’ Kos) - Rakhmanov (46’ Boateng), Góra, Niewulis (46’ Mesjasz), Mondek (46’ Oziębała, 87’ Krzyżak), Tomalski (46’ Formella), Radwański (34’ Łabojko), Figiel (61’ Radwański), Szczepański (46’ Wójcik), Malinowski (61’ Czerkas), Embalo (46’ Zachara).

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Miedź Legnica