Wyniki weekendowych sparingów

2018-02-05 09:39:00
Weekendowe wyniki sparingów drużyn z Nice 1 Ligi.

GKS TYCHY  FC OPAVA 1:2 (1:1)

 

0:1 Kuzmanović 6'

 

1:1 Fidziukiewicz 39'

 

1:2 Zapalac 90'

 

GKS Tychy (I połowa): Jałocha - Grzybek, Biernat, Daniel, Abramowicz - Zapolnik, Bernhardt, Kowalski, Grzeszczyk, Nieśmiałowski - Fidziukiewicz.

 

GKS Tychy (II połowa): Kubik - Kowalski, Matusiak, Bogusławski, Pipia -  Kaczmarczyk, Fortuna, J. Piątek, Biegański, K. Piątek - Rogalski.

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - MFK FRYDEK-MISTEK 2:0

 

1:0 Stawarczyk

 

2:0 Zawadzki

 

Puszcza: Mleczko (46′ Staniszewski) – Lepiarz (46′ Zagórski), Stawarczyk (46′ Lepiarz), Stępień (46′ Lepiarz), Mikulec (46′ Mikołajczyk) – Fryc (46′ Ryndak), Stefanik (46′ Zawadzki),  zawodnik testowany (46′ Uwakwe), Domański (46′ Szewczyk) – Żurek (46′ Orłowski) – Drzazga (46′ Nowak).

 

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW – BAŁTYK GDYNIA 1:1 (0:1)

 

0:1 Marczak 28'

 

1:1 Wilk 57'

 

Drutex-Bytovia: Szromnik (60' Witan) - Wilczyński (46' Opałacz), Wróbel (46' Stasiak), Walton, Kuzdra (46' Kamiński), Duda (46' Wolski), Didiba, Wilk (65' Błaszkowski), Szewczyk (46' Sarki), Kotlyar (46' Hebel), Kpassa (70’ Hendryk).

 

ARKA GDYNIA - CHROBRY GŁOGÓW 2:1 (1:0)

 

1:0 Esqueda 17'

 

2:0 Zbozień 58' (k.)

 

2:1 Kowalczyk 76'

 

Chrobry (I połowa): Gospodinov - Ilków-Gołąb, Michalski, Michalec, Wawszczyk, testowany, Gąsior, Nowicki, Borecki, Szczepaniak, Kaczmarek.

 

Chrobry (II połowa): Janicki - Stolc, Ilków-Gołąb, testowany, Danielak, Kona, Mandrysz, Machaj B., Szczepaniak, Napolov, Kowalczyk.

 

ZALGIRIS KOWNO - WIGRY SUWAŁKI 0:1 (0:0)

 

0:1 Klimala 90'

 

Wigry: Węglarz (46′ Zoch) – Spychała (67′ B. Olszewski), Remisz (67′ Kościelny), Kościelny (46′ Jurkowski), Bogusz (67′ Kwaśniewski), Sokołowski, Gąska (46′ Radecki), Dadok (67′ Klimala), Pylypchuk (67′ Rybicki), Rybicki (46′ Iorga), Klimala (45′ Obst).

 

MIEDŹ LEGNICA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:3 (3:1)

 

0:1 Formella 2'

 

1:1 Bartczak 11'

 

2:1 samobójcza 34'

 

3:1 Łobodziński 43'

 

3:2 Czerkas 73'

 

3:3 Czerkas 79' 

 

Miedź: (I połowa): Sapela - Bartczak, Osyra (32' Perez), Bożić, Adu - Purzycki, Garguła, Santana - Łobodziński, Piasecki, Piątkowski.

 

Miedź (II połowa): Kapsa - Zieliński, Perez, Bożić (62' Osyra), Bartulović - Augustyniak, Mystkowski, Purzycki (75' Piątkowski) - Piasecki, Gardzielewicz, Vojtus.

 

Raków (I połowa): Kos - zawodnik testowany, Boateng, Rakhmanov (18' Sapała), Malinowski, Mondek, Figiel, Szczepański, Łabojko, Formella, Zachara.

 

Raków (II połowa): Kos - zawodnik testowany, Boateng, Łabojko, Sapała, Radwański, Mondek (75' Figiel), Mesjasz, Wójcik, Czerkas, Embalo (83' Krzyżak).

 

KORONA KIELCE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:0 (1:0)

 

1:0  Diaw 24’

 

Podbeskidzie: Leszczyński (46' Fabisiak) – Oleksy (46' Moskwik), Bougaidis (46' Malec), Wiktorski, Modelski – Sierpina (46; Kostorz), Hanzel, Rakowski, Kozak (46' Chmiel) – Sabala (46' Iliev), Tomczyk (46' Kolar).

 

GÓRNIK ŁĘCZNA – WISŁA PUŁAWY 1:0 (1:0)

 

1:0 Sosnowski 20'

 

Górnik Łęczna: Prusak (23’ Podleśny) – Flis, Kasperkiewicz, Pruchnik (63’ Wiech) , Pisarczuk (46’ Kosznik), Sosnowski, Makowski (45’ Sasin), Szysz (63’ Jarecki), Suchanek (63’ Szewczyk), Bonin (63’ Szerszeń), zawodnik testowany (45’ zawodnik testowany).

 

ELANA TORUŃ  OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:0 (1:0)

 

1:0 Kozłowski 22’

 

Olimpia Grudziądz: Królczyk (46’ Muzyk) - Ciechanowski (46’ Bielawski), Kochalski, Wełna (46’ Candrea), Olczyk (46’ Klimczak) - Janicki, Handzlik (46’ Adamczyk), Castro, Waszczuk (75’ Bancessi), Poręba, Bancessi (46’ Rumiński).

 

LECHIA GDAŃSK – CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:0 (0:0)

 

1:0 Peszko 58′

 

Chojniczanka: Janukiewicz – Fila (46’ Lisowski), Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka (46’ Dampc) – Podgórski (46’ Bąk), Grzelak (46’ Paprzycki), Danielewicz (46’ Kieruzel), Drozdowicz (46’ Steblecki), Ryczkowski (46’ Biskup) – Górski (46’ Mikołajczak).

 

LECH POZNAŃ  GKS Tychy 2:0 (1:0)

 

1:0 Jevtić 35’

 

2:0 - Khoblenko 85’ (k.)

 

GKS Tychy: Jałocha (62’ Dobroliński) - Grzybek (74’ Kowalski), Biernat (46’ Matusiak), Bogusławski, Abramowicz (74’ Pipia) - Zapolnik (74’ K. Piątek), Daniel (74’ J. Piątek), Bernhardt (74’ Biegański), Grzeszczyk (46’ Ćwielong), Nieśmiałowski (74’ Kaczmarczyk) - Fidziukiewicz (74’ Rogalski).

 

RUCH CHORZÓW – SPARTAK II MOSKWA 0:0

 

Ruch: Bankow (46’ Hrdlicka) – Villafane (46’ Komarnicki), Trojak (46’ Kulejewski), Marković (46’ Rutkowski), Hołownia (46’ Starzyński) – Przybecki (46’ Siedlik), Walski (46’ Bogusz), Urbańczyk (46’ Sikora), Mello (42’ Wojciechowski), Słoma (46’ Balicki) – Posinković (67’ Walski)

 

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – POGOŃ SIEDLCE 1:0 (1:0)

 

1:0 Candrea 26’

 

W 30. minucie Eusébio Bancessi (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Misztal obronił).

 

W 87 minucie Daniel Chyła (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Patryk Królczyk obronił).

 

Olimpia: Muzyk (46’ Królczyk) – Bielawski, Žitko, Wełna, Klimczak – Jazvić (75’ Adamczyk), Candrea, Kurowski, Kowal (83’ Ciechanowski), Kaczmarek (79’ Castro) – Bancessi (61’ Adamczyk).

 

Pogoń: Misztal – Wichtowski (57’ Czarnecki), Żytko (46’ Świerblewski), Artjunin, Ratajczak –Kun, Chyła, Doroszenko (46’ Mroziński), Polkowski (72’ Barciak), Bajdur – Paluchowski (57’ Garyga).

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Raków Częstochowa