Wyniki sparingów

2018-02-01 11:32:00
Poniżej prezentujemy wyniki sparingów drużyn Nice 1 Ligi.

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW – GWARDIA KOSZALIN 1:0 (0:0)

 

1:0 Hebel 80’

 

Drutex-Bytovia: Witan (60' Szromnik) - Stasiak, Wróbel, Wilczyński (61' Biel), Kuzdra (46' Kamiński), Duda (61' Hendryk), Wacławczyk (68' Błaszkowski), Wilk (46' Wolski), Tshibasu (46' Kotlyar), Emmanuel Sarki (46' Hebel), Surdykowski (46' Kpassa).

 

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA –PODHALE NOWY TARG 3:0 (2:0)

 

1:0 Iliev 15’

2:0 Kolar 25’

3:0 Kostorz 77’

 

Podbeskidzie (I połowa): Fabisiak - Modelski, Gibas, Bougaidis, Moskwik - Hanzel - Gutowski, Matuszczyk, Iliev, Kozak – Kolar.

 

Podbeskidzie (II połowa): Lech - Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy - Kostorz, Guga, Rakowski, Sierpina, Kolar – Sabala.

 

RUCH CHORZÓW – ROZWÓJ KATOWICE 4:1 (2:1)

 

1:0 Rutkowski 5’

2:0 Balicki 32’

2:1 Szeliga 39’

3:1 Balicki 52’

4:1 Urbańczyk 84’ (k.)

 

Ruch: Paszek (46’ Bielecki) – Komarnicki (57’ Villafane), Kulejewski (57’ Kowalczyk), Rutkowski (57’ Hołownia) – Słoma (57’ Przybecki), Zawal (57’ Trojak), Bogusz (57’ Urbańczyk), Sikora (57’ Walski), Krakowski (46’ Starzyński) – Siedlik (57’ Mello) – Balicki (57’ Posinković).

 

MIEDŹ LEGNICA – STILON GORZÓW WLKP. 4:2 (2:1)

 

1:0 Piasecki 4’

1:1 Świtaj 12’

2:1 Piasecki 43’

3:1 Piątkowski 46’

4:1 Piątkowski 84’

4:2 Błajewski 87’

 

Miedź (I połowa): Kapsa - Osyra, Perez, Stasiak - Bartkowiak, Garguła, Gardzielewicz, Adu - Marquitos, Mystkowski, Piasecki.

 

Miedź (II połowa): Smołuch - Bartczak, Augustyniak, Bożić - Zieliński, Santana, Purzycki, Bartulović - Forsell, Łobodziński, Piątkowski.

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:0

 

Zagłębie: Kudła - Nuno Malheiro, Cichocki, Makowski, Puchacz - Wrzesiński, Milewski - Nowak, Banasiak, Mularczyk – Lewicki.

 

Puszcza (I połowa): Staniszewski Fryc, Stawarczyk, Czarny, Bartków Ryndak, Stefanik, Stępień, Drzazga Domański Orłowski.

 

Puszcza (II połowa) : Mleczko Zagórski, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk Szewczyk, Uwakwe, Zawadzki, Mikulec Żurek – Nowak.

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:1 (2:0)

 

1:0 Pribula 25’

2:0 Nawotka 39’

3:0 Kumor 76’

3:1 Ogrocki 87’

 

Zagłębie: Perdijić - Sulewski, Jędrych, Krzykowski, Udowicić, Nawotka, Rzonca, Babiarz (71’ Kieca), Pribula (66’ Kumor), Sanogo, M'Futila (71’ Janosz).

 

GÓRNIK ŁĘCZNA – RESOVIA 2:0 (1:0)

 

1:0 zawodnik testowany 45′

2:0 Jarecki 61′

 

Górnik Łęczna (I połowa): Smug – Flis, Kasperkiewicz, Pruchnik, Sasin, Sosnowski, Makowski, Szysz, Suchanek, Bonin, zawodnik testowany.

 

Górnik Łęczna (II połowa): Podleśny – Jarecki, Kosznik,  Wiech, zawodnik testowany, Pisarczuk, Makowski, Karbowy, Szewczyk, Szerszeń, zawodnik testowany.

 

BAŁTYK GDYNIA – POGOŃ SIEDLCE 1:4 (1:1)

 

1:0 Marczak 32’

1:1 Płacheta 45’

1:2 Chyła 72’

1:3 Świerblewski 82’

1:4 Chyła 88’

 

Pogoń: Frąckowiak (46’ Misztal) – Wichtowski (46’ Szrek), Czarnecki (46’ Żytko), Najemski, Łydkowski (46’ Bajdur) – Płacheta (46’ Świerblewski), Mroziński (46’ Chyła), Tomasiewicz (46’ Kun), Ratajczak (63’ Łydkowski) –Zjawiński (46’ Polkowski), Paluchowski (46’ Garyga).

 

GRYF WEJHEROWO CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (0:1)

 

0:1 Gąsior 24’

1:1 75’

 

Chrobry (I połowa): Janicki - Serweta, Michalec, testowany, Danielak, Gąsior, testowany, Machaj B., Machaj M., Bach, Kowalczyk.

 

Chrobry (II połowa): Makuchowski - Stolc, Ilków-Gołąb, Michalski, Wawszczyk, Mandrysz, Kona, Nowicki, Szczepaniak, Napolov, Trytko.

Autor: 1liga.org, Fot. Chrobry Głogów