Wyniki sparingów

2018-01-29 09:53:00
Przedstawiamy wyniki sparingów zespołów z Nice 1 Ligi.

MFK KARVINA RKS RAKÓW 0:1 (0:0)


0:1 Oziębała 70'


RAKÓW (I połowa): zawodnik testowany - Niewulis, Boateng, Rakhmanov, Figiel, Radwański, Tomalski, Mondek, Wójcik, Czerkas, Zachara. 


RAKÓW (II połowa): Wichman - Boateng (81' Krzyżak), Niewulis, Rakhmanov, Mesjasz, Oziębała, zawodnik testowany, Łabojko, Malinowski, Embalo, Sapała.

 

GKS TYCHY PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:0

 

GKS TYCHY (I połowa): Jałocha - Grzybek, Tanżyna, Bogusławski, Abramowicz - Nieśmiałowski, Matusiak, Bernhardt, Grzeszczyk, Zapolnik - Fidziukiewicz. 

 

GKS TYCHY (II połowa): Jałocha (61' Dobroliński) - Kaczmarczyk, Biernat, Daniel, Grzybek - Łuszkiewicz, J. Piątek, Fortuna, Biegański, Kowalski - Rogalski.

 

PUSZCZA (I połowa):  Mleczko - Lepiarz, Stawarczyk, Bartków, Mikołajczyk - Drzazga, Stefanik, zawodnik testowany, Stępień, Zawadzki - Nowak.

 

PUSZCZA (II połowa): Staniszewski - Ryndak, Stawarczyk, Czarny, Zagórski - Szewczyk, Wilczyński, Uwakwe, Żurek, Górski - Orłowski.

 

RUCH CHORZÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 1:1 (0:1)

 

0:1 Sabala 45'

1:1 Mello 84'

 

Ruch: Bankow (46' Hrdlicka) – Villafane (59' Komarnicki), Kowalczyk (59' Kulejewski), Marković (59' Rutkowski), Kotus (34' Starzyński) – Przybecki (59' Słoma), Trojak (59' Zawal), Walski (46' Wojciechowski), Urbańczyk (59' Sikora), Posinković (46'' Mello) – Majewski (59' Balicki); 


TSP (I połowa): Lech - Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy - Sierpina, Guga, Rakowski, Kozak - Tomczyk (22' Chmiel), Sabala.

 

TSP (II połowa): Leszczyński - Kolar, Bougaidis, Gibas, Modelski - Chmiel, Hanzel, Matuszczyk, Gutowski - Iliev, Kostorz

 

Gryf Wejherowo – Odra Opole 1:2 (0:0)


1:0 Gabor 54'

1:1 Trznadel 64'

1:2 Skrzypczak 89'

 

ODRA (I połowa): Weinzettel – Brusiło, Kowalski, Cverna, Winiarczyk – Gancarczyk, Bryłka, Peroński, Żagiel, Marzec – Maćczak.


ODRA (II połowa): Stryczula (71' Turek) – Trznadel, Baran, Bodzioch, Winiarczyk (65' Brusiło) – Mikinicz, Habusta, Wepa, Niziołek, Wodecki – Skrzypczak.

 

MIEDŹ LEGNICA - GKS KATOWICE 1:0 (0:0)

 

1:0  Bożić 75' 

 

MIEDŹ (I połowa): Smołuch - Zieliński, Osyra, Bożić, Adu (40' Stasiak) - Augustyniak, Marquitos, Forsell - Łobodziński, Bartulović, Piasecki; 

 

MIEDŹ (II połowa): Kapsa - Zieliński (68' Augustyniak), Perez, Bożić, Stasiak - Purzycki, Santana, Garguła - Bartkowiak, Gardzielewicz, Piasecki (68' Forsell).

 

GKS: (I połowa): Abramowicz - Kamiński, Midzierski, Klemenz, Słomka - Frańczak, Kalinkowski, Kuliński, Zejdler, Prokić - Goncerz. 

 

GKS (II połowa): Nowak - Mokwa, Kamiński, Waleńcik, Mączyński - Skrzecz, Ćerimagić, Poczobut, Plizga, Błąd - Kędziora.


S
TAL STALOWA WOLA – FKS STAL MIELEC 2:3 (2:2)


0:1 Janota 13'

1:1 Dziubiński 22'

1:2 Nowak 28'

2:2 Waszkiewicz 45'

2:3 Sadzawicki 90'

 

STAL MIELEC: Kozioł –  Kiercz, Cholewiak, Gancarczyk, Nowak, Djermanovic, Janota, Getinger, Marciniec, Banaszewski, Grodzicki  i na zmiany Dobrotka, Przystalski, Leandro, Sobczak, Swędrowski, Arak, Sadzawicki, oraz juniorzy Goliasz, Zygmunt, Sadłocha.

 

CHOJNICZANKA – ELANA TORUŃ 0:0

 

CHOJNICZANKA (I połowa): Janukiewicz – Fila, Kieruzel, Wołąkiewicz, Pietruszka – Bąk, Grzelak, Zawistowski, Ryczkowski – Górski, Mikołajczak (30' Steblecki).


CHOJNICZANKA (II połowa): Janukiewicz (70' Wiesiołek) – Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz (80' Korczyc), Dampc – Podgórski, Paprzycki, Danielewicz, Biskup, Steblecki (60' Rybski) – Drozdowicz.

 

POGOŃ SIEDLCE – WISŁA PUŁAWY 1:3 (1:2)

 

1:0 Najemski 17'

1:1 Ploj 28'

1:2 Smektała 43'

1:3 Sedlewski 77'

 

Pogoń: Gargasz – Ciechanowski (69' Jóźwiak), Najemski, Czarnecki (46' Łydkowski), Ratajczak –Żebrowski, Janonis, Poźniak, Kitano (46' Szrek), Kun (64' Barciak) –Garyga (76' Płacheta).

 

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW - KOTWICA KOŁOBRZEG 5:2 (3:0)

 

1:0 Kpassa 12'

2:0 Tshibasu 19'

3:0 Duda 32'

4:0 Tshibasu 53'

4:1 Gałązka 63'

5:1 Hebel 82'

5:2 Gałązka 84'

 

DRUTEX-BYTOVIA: Szromnik (76' Majewski) - Wilk (65' Hendryk), Wróbel (46' Stasiak), Walczak, Wilczyński (60' Biel), Kuzdra (75' Jeruć), Duda, Wacławczyk (46' Kamiński), Tshibasu, Sarki, Kpassa (46' Hebel).

 

FK BALTIJA PANEVEZYS – WIGRY SUWAŁKI 0:4 (0:3)

 

0:1 Klimala 18′,

0:2 Klimala 30′

0:3 Iorga 33'

0:4 Pyłypczuk 62'

 

WIGRY: Zoch (46′ Węglarz) – Spychała (46′ Kwaśniewski), Piekarski, Kościelny (46′ Remisz), Bogusz (46′ B. Olszewski), Iorga (46' Pylypczuk), Sokołowski (46′ Obst), Radecki (70′ Spychała), Dadok (46′ Żukowski), Rybicki (70′ Iorga), Klimala (70′ Dadok). 

 

AVIA ŚWIDNIK – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:2 (1:0)

 

1:0 Białek 43'

1:1 Jarecki 58'

1:2 Wereszczak 80' (k.)

 

GÓRNIK ŁĘCZNA: Prusak (46' Rojek) - Kosznik (46' Flis), Kasperkiewicz (46' zawodnik testowany), Pruchnik (46' Wiech), Pisarczuk, Makowski (46' Sosnowski), Tymiński (46' Szewczyk), Szysz (46' Szerszeń), Bonin (46' Jarecki), Mizgała (46' Suchanek), Żylski (46' Wereszczak) 



STOMIL OLSZTYN  – HURAGAN KACZKAN MORĄG  3:1 (2:0)

 

1:0 Zahorski 11' 

2:0 Zahorski 27' 

2:1 Galik 75'

3:1 Siemaszko 85'

 

Stomil: Leszczyński (Miszczuk 46') - Bucholc (Dzięcioł 66'), Baranowski (Mosakowski 46'), Karankiewicz (Biedrzycki 66'), Szywacz (Dziemidowicz 66'), Ziemann (Zając 66'), Mikołajewski, Paweł Głowacki (Sołowiej 46'), Ramírez (Piotr Głowacki 46'), Tanczyk (Abbott 66'), Zahorski (Siemaszko 46').

 

LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SIEDLCE 4:1 (1:0)

 

1:0 Peszko 34'

2:0 M. Paixao 61'

2:1 Tomasiewicz 64' (k.)

3:1 Wolski 71'

4:1 Macierzyński 89' (k.)

 

Pogoń: Misztal (46' Frąckowiak) – Świerblewski, Wichtowski (87' Łydkowski), Żytko (59' Czarnecki), Chyła – Zjawiński (59' Płacheta), Mroziński, Polkowski (46' Szrek), Tomasiewicz (87' Barciak), Bajdur (76' Kun) – Paluchowski (76' Garyga).

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Pogoń Siedlce