Wyniki sparingów

2018-01-25 09:16:00
W środę odbyły się kolejne sparingi pierwszoligowców. Poniżej prezentujemy wyniki oraz składy.

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – ODRA OPOLE 0:1 (0:0)


0:1 Bodzioch 50'

 

OLIMPIA: Muzyk (46' Małecki) – Bielawski (72' Candrea),  Žitko (46' Goropevšek), Wełna (46' Kochalski), Klimczak (46' Poręba) - Kaczmarek, Candrea (46' Klichowicz), Adamczyk (46' Janicki), Handzlik (46' zawodnik testowany), Bancessi (63' Klimczak), Koval (46' Podlogar).

 

ODRA: (I połowa): Kuchta – Brusiło, Cverna, Kowalski, Marzec – Żagiel, Bryłka, Peroński, Wepa, Gancarczyk (44' Wodecki) – Skrzypczak.


ODRA (II połowa): Weinzettel – Trznadel, Baran, Bodzioch, Winiarczyk – Habusta, Nowak – Mikinicz, Niziołek, Wodecki – Maćczak.

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 4:2 (2:1)

 

0:1 Kozak 4'

1:1 Lewicki 17' (k.)

2:1 Lewicki 45'

2:2 Hanzel 80'

3:2 Kumor 82'

4:2 Kumor 84'

 

ZAGŁĘBIE (I połowa): Perdijić - Nuno Malheiro, Jędrych, Makowski, Puchacz - Rzonca, Milewski - Nawotka, Cristavao, Banasiak - Lewicki. 

 

(II połowa): Kudła - Sulewski, Krzykowski, Cichocki, Udoviczić - Babiarz, Nowak - Wrzesiński, Mularczyk, Kumor - Sanogo. 

 

PODBESKIDZIE: Fabisiak (46' Leszczyński) – Oleksy (46' Kolar), Wiktorski, Gibas, Sierpina - Hanzel, Rakowski (46' Andronic)  - Kozak (46' Kostorz), Iliev (46' Matuszczyk), Chmiel (46' Gutowski)  – Sabala (46' Tomczyk).

 

CHROBRY GŁOGÓW – STILON GORZÓW 3:1 (1:0)

 

1:0 Kaczmarek 38'

2:0 Nowicki 65'

2:1 Flis 71'

3:1 Ilków-Gołąb 82'

 

CHROBRY (I połowa): Gospodinov - Serweta, Michalski, Pietrzczyk, Danielak, Mandrysz, Borecki, Machaj B., Machaj M., Siudak, Trytko (30' Kaczmarek).

 

CHROBRY (II połowa): Janicki - Stolc, Ilków-Gołąb, Michalec, Wawszczyk, Kona, Gąsior, Nowicki, Szczepaniak, Napolov, Kaczmarek (60' Kowalczyk). 

 

STOMIL OLSZTYN – FINISHPARKIET DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 4:0 (2:0)

 

1:0 Siemaszko 8'

2:0 Sołowiej 26'

3:0 Zahorski 50'

4:0 Zahorski 70'

 

STOMIL: Leszczyński (46' Miszczuk) - Bucholc (46' Dzięcioł), Baranowski (66' Dziemidowicz), Sołowiej (46' I. Biedrzycki), Mosakowski (46' Szywacz) - Ziemann (46' Zając), W. Biedrzycki (46' Mikołajewski), Karankiewicz, Ramírez (46' Zahorski), Piotr Głowacki (46' Tanczyk) - Siemaszko (66' Mętlicki)

 

FK JONAVA – WIGRY SUWAŁKI 1:4 (0:1)

 

0:1 Pyłypczuk 26'

0:2 Pyłypczuk 53'

0:3 Dadok 62'

0:4 Rybicki 72'

1:4 Upstas 80' 

 

Wigry: Węglarz (46' Zoch) – Bogusz (46' Olszewski), Remisz (46' Piekarski), Kościelny (67' Remisz), Kwaśniewski (46' Spychała), Pyłypczuk (67' Bogusz), Obst, Sokołowski (46' Dadok), Radecki (67' Żukowski), Iorga (67' Radaszkiewicz), Klimala (46' Rybicki).

 

GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL RZESZÓW 1:2 (1:1)

 

0:1 Ceglarz 6'

1:1 zawodnik testowany 43' – Piotr Ceglarz 6, Damian

1:2 Skała 51'

 

GÓRNIK ŁĘCZNA: (I połowa): Prusak – Flis, Sosnowski, Kasperkiewicz, Sasin –  Bonin, Tymiński, Karbowy, Szerszeń, Szysz – zawodnik testowany.


GÓRNIK ŁĘCZNA (II połowa): Podleśny – Kosznik, Wiech, Pruchnik, Pisarczuk, Jarecki, Makowski, Szewczyk, zawodnik testowany, Suchanek, zawodnik testowany.

 

DRUTEX-BYTOVIA – JAGUAR GDAŃSK 5:0 (3:0)

 

1:0 Surdykowski 28'

2:0 Szewczyk 30'

3:0 Surdykowski 42'

4:0 Duda 67'

5:0 Hebel 75'

 

 

DRUTEX-BYTOVIA: Szromnik (46' Witan) - Kamiński, Wróbel, WIlczyński, Opałacz (71' Szymanowski), Wilk (60' Hendryk), Kuzdra (46' Hebel), Poczobut (46' Maciej Błaszkowski), Szewczyk (46' Bartosz Biel), Wacławczyk (46' Duda), Surdykowski (46' Kpassa).

Autor: 1liga.org, Fot. Podbeskidzie