Wyniki sparingów 02.07 – 04.07

2018-07-05 09:46:00
Przedstawiamy wyniki sparingów pierwszoligowych zespołów, przygotowujących się do startu nowego sezonu.

WIDZEW ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 2:0 (1:0)

 

1:0 Miller 23'

2:0 Ameyaw 64'

 

Stomil: Leszczyński – Kuban (46’ Bucholc), Testowany 1, Testowany 2, Szywacz (46’ Dziemidowicz) - Piotr Głowacki, Testowany 3 (61’ Paweł Głowacki), Stromecki (46’ Testowany 6), Lech (35’ Testowany 7), Tanczyk (46’ Zając) - Testowany 4.

 

ODRA OPOLE – GKS BEŁCHATÓW 0:0

 

Odra Opole: Szromnik (46’ Ziarko) – Szota (46’ Janasik), Baranowski (70’ Kowalski), Bodzioch, Winiarczyk (70’ Brusiło) – Brusiło (46’ Mikinicz), Moder (46’ Niziołek), Czyżycki (46’ Habusta), Bonecki (70’ Czyżycki), Wodecki (46’ Sypek, 87’ Chodorek) – Skrzypczak (70’ Moder, 87’ Smolarek).

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA – POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 4:1 (2:0)

 

1:0 Malinowski 18'

2:0 Formella 45'

3:0 Mesjasz 47'

4:0 Domański 48'

70' przeciwnik 70'

 

Raków: Zaw. testowany - Kasperkiewicz, Kościelny, Sapała, Góra, Figiel, Mondek, Szczepański, Musiolik, Formella, Malinowski.

 

II połowa: Zaw. testowany - Niewulis, Petrasek, Mesjasz, Domański, Schwarz, Radwański, Czerkas, Krzyżak, Bartosz Wiktoruk (testowany), zaw. testowany II.

 

WISŁA KRAKÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:0 (0:0)

 

1:0 Pietrzak 80’

 

Puszcza: Mleczko- Fryc, Stawarczyk, Testowany, Furtak - Szczepaniak, Stefanik, Testowany, Tomalski, Drzazga, Kuzma.

II połowa: Mleczko, Ryndak, Czarny, Bartkow, Testowany, Testowany, Kotwica, Uwakwe, Testowany, Orłowski, Nowak .

 

STAL MIELEC – STAL RZESZÓW 5:0 (1:0)

 

1:0 Kiercz 8’

2:0 Tomasiewicz 10’

3:0 Wroński 20’

4:0 Tomasiewicz 38’

5:0 Waldemar Gancarczyk 75’

 

STAL: Primel – Kiercz, Gąsior, Prokić, Górka, Tomasiewicz, Spychała, Getinger, Wroński, Grodzicki, Bergier i na zmiany: Kiełpin – Dobrotka, Leandro, Sobczak, Swędrowski, 10. Waldemar Gancarczyk, Soljić, Skoflek, Marciniec, Banaszewski.

 

MFK VITKOVICE – GKS TYCHY 1:1 (1:1)

 

1:0 Mišínský 35’

1:1 Grzeszczyk 38’

 

GKS Tychy: Jałocha (46’ Maciejowski) – Biernat (46’ Pańkowski), Tanżyna (46’ Kowalczyk), Abramowicz (46’ Pipia) – Grzybek (46’ Mańka), Bernhardt (46’ Połap), Daniel (46’ Bogusławski), Jakub Piątek (46’ Biegański), Grzeszczyk (46’ Kacper Piątek), Zapolnik (46’ Staniucha) – Giel (46’ Ćwielong).

 

WIGRY SUWAŁKI – CFR CLUJ 0:0

 

Wigry: Zoch (46′ Węglarz) – Olszewski (46′ Kaczmarczyk), Piekarski, Poprawa (46′ Karbowy), Straus, Kuriata (46′ Kwaśniewski), Mackiewicz (60′ Olszewski), Karankiewicz, Pawłowski, Bartczak (46′ Polkowski), Sabiłło (60′ Stasiak).

 

TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS  BRUK-BET TERMALICA 1:1 (1:1)

 

1:0 Przeciwnik 24’

0:1 Jovanović 64’

 

Bruk-Bet Termalica:  I połowa :Gostomski – Sadzawicki, Berezny, Kupczak, Miković – Szymonowicz - Gergel, Stefanik, Purece, Kiełb – Gutkovskis.

 

II połowa: Trela – Szeliga, Szarek, Grzelak, Słaby – Jovanovic- Skóraś, Mróz, Misak, Gergel (P.Leżoń) – Śpiączka.

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. GKS Tychy